Wpis z mikrobloga

Bądź mną,

Wpadnij wczoraj na pomysł by z różowym pojechać po zakup pościeli (bo obecna za gorąca),
Zrób przy okazji zakupy na tydzień,
Ciesz się jak #!$%@?, bo promocja na polskiej półce - paprykarz i polski pasztet xD,
Cyknij zdjęcie dla matki, że w Anglii taniej niż w Polsce xD,
Matka dociekliwa "to wyślij mi cały paragon i co żeś tam kupił to porównam jak jest w Biedrze"
Dzień kolejny-
Siedź na kiblu przed pracą, wrzuć fotkę i załóż wątek oto powód dlaczego polacy...
wróć z pracy,
"ty polaku biedaku","cebularz", "#!$%@?" - miej ponad 200 powiadomień,
#!$%@?ło.gif
blisko 400 plusów,
i 500 wykopów, bo jeden mirek wrzucił to na główną Główna
Niektórzy dostali takiego ścisku zwieraczy, że aż im popękały

Moja reakcja gif niżej. Czuje dobrze człowiek.


#uk #emigracja #polska #wygryw #feelsgoodman #pasta #heheszki

#innvwanglii (musi mi to zostać dla potomnych) #innvwszkocji
innv - Bądź mną,

Wpadnij wczoraj na pomysł by z różowym pojechać po zakup pościeli...

źródło: comment_JoqkdVUtvb1KXk853TBWutNEK68hIxO7.gif

Pobierz
  • 13
@innv: Napisałeś

Zakupy za 69 funtów (niecały mój dzień pracy)

Czyli jakieś 10 funtów za godzinę lub mniej. To wychodzi 1600-1700 za miecha.
No dobra to minimalna nie ale niewiele więcej niż minimalna.
@canto: pewnie 20 funtów na godzinę to też, "niewiele więcej". Powiem tak minimalna to około 15k rocznie, średnia krajowa 26 - 27k rocznie ja oscyluje w przedziale 22-23k :)
@innv: Właściwie to masz rację, procentowo dość spora różnica.
Mimo wszystko namawiam Cię do powrotu do szkoły, nawet wieczorowej, zrób jakiś zawód, może nawet inżyniera.
Mój kolega elektryk wyciąga ponad 45k rocznie.
Cokolwiek.
Wiem, że jesteś w stanie zrobić więcej niż średnia.
@canto: dziękuje serdecznie,

Jednakże mam bardzo dobry zawód (operator cnc), a obecnie jestem na trialu i firma uczy mnie na programistę. W pracy mam luz a przy okazji się uczę czegoś nowego. Kiedy udostępniam moje CV na portalach gdzie sie poszukuje pracy (np. reed.co.uk) mam po 2 telefony dziennie. Więc dziękuję za troskę ale radzę sobie bardzo dobrze :)
@innv: No to bardzo dobrze, ucz się ucz.
Mam nadzieję, że Twoja kolejna robota podwoi Twoje zarobki. Programisty są na fali teraz :P
Swoją drogą, czy mógłbyś z grubsza oszacować ile kosztuje wykonanie małej ilości koperty do zegarka ze stali nierdzewnej?
I czy przy sporej ilości różnica w cenie będzie znacząca (spora ilość 1000 sztuk)?
Mimo wszystko namawiam Cię do powrotu do szkoły, nawet wieczorowej, zrób jakiś zawód, może nawet inżyniera.

zamiast sie podniecać, ze możesz kupić wór gownozarcia na sterydach lepiej weź sie za naukę i zmień robotę na cos lepszego niż jakaś mińimalna.


@canto: Nawet nie zadałeś sobie trudu sprawdzenia, albo zapytania czymś się OP zajmuje, tylko typowe jechanie wróć do szkoły itp. I się potem ludzie dziwią czemu tak w tej Polsce ujowo.
@wfm125m: Nie lubię się chwalić. @innv sam się pochwalił czym się zajmuje.
Skoro zarabia mniej niż średnia krajowa to śmiało można założyć, że ma słaby zawód i dokształcenie się by pomogło.
Bycie biurwą pozwala wyciągnąć więcej niż średnia krajowa.
Zawsze można się dokształcić żeby robić coś lepszego, zamiast magazyniera - wózki widłowe, zamiast pomocnika - malarz/płytkarz, zamiast kierownika - dyrektor.
Tylko leń spoczywa na laurach.
Wiadomo, są zawody, które same w