Wpis z mikrobloga

@MrBacix usilnie próbuje rozkręcić #afera to pomogę.

@MrBacix znany jest ze swojej serii "Polskie Drogi"
@MrBacix jakiś czas temu zakopał "konkurencyjny" film "Polscy Kierowcy W Akcji" za SPAM
@mar111cin zauważył to i mu wypomniał więc @MrBacix zaczął kręcić, że to za lokowanie produktu (wzmianka o jakimś konkursie z kamerką przez pierwsze kilka sekund) za co został zminusowany

Przy ostatnim odcinku "Polskie Drogi" wypomniałem mu to w komentarzu:
http://www.wykop.pl/link/3245629/polskie-drogi-48/#comment-37655195

@MrBacix regularnie wrzucał SWOJE WŁASNE filmy na Wykop z czego ma prawdopodobnie większość odsłon i subskrybcji.

@MrBacix Reklamuje SWOJĄ STRONĘ Z REKLAMAMI http://polskiedrogi-tv.pl/ na profilu na wykopie, w linku do strony na profilu na Wykopie, w każdym filmie jako adnotacje oraz w opisie pod każdym filmem.


Ale wg @MrBacix TO NIE JEST SPAM. To jest AUTOPROMOCJA i wszystko ok.

Do tej pory @MrBacix sam wrzucał swoje filmy na wykop zanim je upublicznił na YT. Tego filmu pierwszy raz @MrBacix nie wrzucił sam, pewnie żeby nie było że on sam spamuje i żeby ucichło.


@MrBacix pomijając brnięcie dalej w swój ból dupy zarzucił mi że piszę bzdury:

Piszesz bzdury kolego (nie pierwszy raz). Od niedawna robiłem w taki sposób a nie "od zawsze" – a teraz wróciłem do starego "systemu" i tak już zostanie. Wiele odcinków było udostępnionych przeze mnie, ale nie wszystkie więc przestań bredzić bo nie chce mi się tracić czasu na wyjaśnianie Ci różnych rzeczy skoro i tak "wiesz lepiej"


Znalezisko zostało szybko zakopane jako SPAM a @MrBacix zaminusowany. Szkoda że nie wyszło na główną, więcej osób by zobaczyło kim jest @MrBacix.

Ale to nie koniec. Dzisiaj @MrBacix dopisał kolejny komentarz do mnie w tym usuniętym znalezisku:

http://www.wykop.pl/link/3245629/polskie-drogi-48/#comment-37678455

W którym zarzuca mi, że niby "zwołałem swoje towarzystwo, żeby mu zakopać filmik".

za mniej więcej dwa-trzy tygodnie możesz zacząć zwoływać swoje towarzystwo do wspólnego zakopywania kolejnego odcinka


Bo to nie tak, że ludzie którzy zobaczyli co wypisuje go zaminusowali i zakopali. Nie nie. To ja i moje zwołane towarzystwo i nasz misterny plan żeby go zakopać. Bo on jest jak najbardziej w porządku.

Zarzucił mi dziś również, że jestem KŁAMCĄ I MANIPULATOREM:

Przy okazji – zarzucasz mi hipokryzję a sam jesteś kłamcą i manipulatorem.


Kłamałeś pisząc, że "Do tej pory @MrBacix sam wrzucał swoje filmy na wykop zanim je upublicznił na YT. Tego filmu pierwszy raz @MrBacix nie wrzucił sam, pewnie żeby nie było że on sam spamuje i żeby ucichło"

Otóż jak już zostało ustalone, robiłem tak, ale od pewnego czasu, a nie "do tej pory" więc zwyczajnie kłamiesz.

Odcinki dodawane były przez różne osoby, o różnych godzinach i różnych dniach (to był wynik eksperymentów) więc detektywem to ty raczej nie zostaniesz.


No cóż. Wcześniej tak palnąłem na szybko sprawdzając po łebkach tylko do #11 odcinka w dół, że zawsze on dodawał.
Ale skoro padło dziś oskarżenie jakim to nie jestem KŁAMCĄ I MANIPULATOREM no to poświęciłem tą chwilę i sprawdziłem dokładniej.

Dokładna rozpiska w załączniku. (po prawej różnica czasu dodania po opublikowaniu na YT lub przed. Jak nie ma kto tzn że @MrBacix)

- 48 odcinków
- odcinek 4, 8, 10 jakoś nie dostępne, nie chciało mi się szukać. Zostaje 45

Odcinki dodawane były przez różne osoby

- na 45 dostępnych odcinków 42 odcinki dodane przez @MrBacix, #13 dodany przez butterfly, #39 dodany przez lesniok i ten ostatni wczoraj zakopany #48 dodany przez Rilekt

Tak więc nie wszystkie "Polskie Drogi" dodał @MrBacix. Nie nie nie. On dodał tylko 42 na 45.

o różnych godzinach i różnych dniach

- na 45 odcinków 27 zostało dodanych na Wykop zanim zostało opublikowanych na YT (przeważnie prawie godzinę wcześniej)
- pozostałe 18 odcinków zostało dodane na Wykop w ciągu minuty-dwóch od publikacji

Tak więc od pierwszego odcinka @MrBacix albo publikował film na YT i od razu w ciągu minuty-dwóch dodawał na Wykop albo wrzucał jako prywatny, dodawał na swoich stronch/FB, na Wykopie a dopiero po ok godzinie upubliczniał na YT.

2 razy było inaczej
Raz przy odcinku 13 gdzie dziwnym trafem wcześniejszy odcinek 12 dodany przez niego wyjątkowo nie wyszedł na główną to następny dodał ktoś inny.
Drugi raz przy odcinku 39 gdzie ktoś zdążył dodać przed nim jak dodał gdzieś na stronie/FB zanim on zdążył dodać na Wykop. Po tym widać zmianę w czasie dodawania. Już nie ~58 minut wcześniej tylko godzinę, czyli np. zanim na FB to najpierw na Wykop żeby na pewno nikt nie był pierwszy.

No i ten ostatni odcinek zostawiony celowo komukolwiek innemu żeby wrzucił i żeby nie było że to @MrBacix cały czas spamuje.

Ciekawostka 1: odciki dodawał albo w dni robocze po godzinach roboczych (po 17:00) albo jeśli w weekend to ok południa. Ten ostatni odcinek wiedząc, że ktoś się pewnie przyczepi dodał specjalnie środę o 11 rano, może ludzie w pracy to nikt się nie przyczepi i przejdzie.

Ciekawostka 2: @mar111cin wczoraj pisał mi że na jego FB jest link do tego ostatniego znaleziska. Dziś już nie ma. Na tyle ile mi się chciało sprawdzić do tyłu to zawsze linkował do znaleziska na Wykopie na FB a tym razem zalinkował ale usunął. Czyli ma rację i nie ma nic sobie do zarzucenia, wszyscy się mylą tylko nie on, ale link do Wykopu usunął żeby przypadkiem ktoś nie wszedł i nie przeczytał.

________________________________________________________

Tak jak napisałem w tamtym znalezisku, nie mam nic przeciwko autorskim materiałom na Wykopie i nie postrzegałem nigdy ani "Polskie Drogi", "Naukowy Bełkot" czy tam "Polimaty", etc jako spam a wręcz propsowałem rodzime produkcje. A to czy materiał się na daje na Wykop to już oceni społeczność. Nigdy się też nie interesowałem kto co wykopuje/zakopuje i gdyby @mar111cin nie zauważył tamtego zakopu wtedy to bym nie wiedział.

Ale wrzucanie regularnie samemu SWOICH WŁASNYCH filmów i reklamowanie gdzie tylko się da SWOJEJ STRONY Z REKLAMAMI a zakopywanie takich samych filmów za SPAM i potem głupie tłumaczenia już nie jest fajne.
A brnięcie w te swoje bzdury zamiast jakoś wyjść z twarzą i jeszcze oskarżanie innych o kłamstwa i manipulacje co to już jest frajerstwo.

Oba wymienione znaleziska nie wyszły na główną a warto żeby inni zobaczyli kim jest @MrBacix bo się chłopakowi chyba wydaje że wszystkie rozumy pozjadał.

Napisałem co myślałem w tamtym komentarzu i w sumie zlałem temat. Ale @MrBacix nie odpuścił. Ból dupy zbyt mocny więc jeszcze musiał mi #!$%@?ć że jestem kłamcą i manipulatorem. Bo przecież on jest nieskazitelny, czysty jak łza a to inni są źli i jak to się ktoś w ogóle śmie kwestionować cokolwiek.

Zapraszam do prześledzenia sobie jego wpisów tu:
http://www.wykop.pl/link/3245629/polskie-drogi-48/
i tu:
http://www.wykop.pl/link/3226883/polscy-kierowcy-w-akcji/#comment-37411223
i ocenienia samemu.

Ja temat zlewam. Powiedziałem co myślałem. Nie będę się tu użerał o bzdury, nie potrzebne mi to.

tagi za @MrBacix dla zainteresowanych

#polska #motoryzacja #samochody #polskiedrogi #ciekawostki #kamerasamochodowa
Curry - @MrBacix usilnie próbuje rozkręcić #afera to pomogę.

@MrBacix znany jest z...

źródło: comment_9CxiynxHSohHxTl58QAkBhep4ESXM9j9.jpg

Pobierz
  • 39
ooo... ale miło tutaj :) z racji tego że sam coś tam działam w temacie dodam słowo od siebie
jak zauważył @factorys z tego co widać wszyscy z tej "branży" zachowują się podobnie i nikt z tego do tej pory afery nie robił.
@TopFacts którego filmy też się tu pokazują zakopuje innych, @MrBacix zakopuje innych, a pewnie jakby dobrze poszukać to znajdzie się właściciel serii "polscy kierowcy w akcji" który możliwe że