Wpis z mikrobloga

@bigger: tak, kupowałem tutaj:
http://www.aliexpress.com/item/Yatour-Bluetooth-car-kit-adapter-Hands-free-phone-call-A2DP-music-streaming-fits-Peugeot-Citroen-RD4/32465315591.html?spm=2114.13010608.0.63.s5NteR

Doszło w 2 tygodnie, dobrze zapakowane. Świetna jakość dźwięku - nie ma praktycznie żadnej różnicy względem CD. Sterowanie z kierownicy działa, jakość mikrofonu z zestawu ok.

Jakby ktoś kiedyś chciał to mogę za piwko pomóc fajnie zamontować, u mnie zajęło mi to 15 minut i pełna profeska wyszło, wszystko elegancko schowane, ale łatwy dostęp w razieco.
  • Odpowiedz
  • 2
@cubus3: tak, 1:1 do cd.

@Lewic: droga, ale porządnie wykonana. Wszystko przemyślane, łączy się z telefonem od razu jak wchodzę do auta, zanim odpale silnik, automatyczne pauzowanie i odtwarzanie przy odpalaniu radia, przelaczaniu itp, jak slucham fm/cd to jak przychodzi polaczenie to z automatu przełącza na zmieniarke, świetnie działa sterowanie z kierownicy. Ciężko zauważyć że BT nie jest fabryczny, tak więc wg mnie warto.
  • Odpowiedz
Yatour


@MaclawPL: Wiesz może, czy z fabrycznym radiem Forda (focus mk2) działałoby odbieranie/kończenie rozmowy z panelu radia? niby kupiłem sobie #!$%@? na AUX, z BT, mikrofonem i przełączaniem piosenek w spotify, ale ma tylko jeden minus - trzeba go ładować.
  • Odpowiedz
@MaclawPL Co masz na wyświetlaczu podczas muzyki z bluetooth i podczas połączenia?
Da się odebrać/rozłączyć/wykonać połączenie z przycisków przy kierownicy?
Lexia potrzebna to aktywacji zmieniarki? wszystkim da się sterować z kierownicy, czy brać opcję z pilotem?
  • Odpowiedz
@aliosza:
1. Track 1-10, zależy od ręcznego przewinięcia. Próbowaliśmy w ASO u kumpla wymusić wyświetlanie tracków, ale nie ma takiej opcji w RD4.
2. Tak, odbierasz krótkim naciśnięciem >>, odrzucasz dłuższym >>, kończysz rozmowę jakimkolwiek >>.
3. Nie, RD4 sam wykryje. Nie musisz aktywować zmieniarki, co mnie zdziwiło, jak i innych ludzi w internecie.
4. W C5 akurat wszystko z kierownicy, pilot Ci się na nic nie przyda, szkoda pieniędzy i
  • Odpowiedz