Wpis z mikrobloga

#tuxtanczy #taniec
Cisne z tematem do oporu. Dziś przetarłem ścieżki do drugiego studia, gdzie zapisałem się na latino solo. Genialna prowadząca, trochę inny sposób prowadzenia zajęć od tych w maxdance. Zaklepałem sobie jeszcze miejsce na jump4fit (trampolinki), ponoć mega mega wycisk, który będzie jutro co da mi 3x zajęcia w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zawsze czuje się mega pozytywnie wymęczony, po tygodniu przerwy z tańcami (chyba wszystkie szkoły tańca miały wtedy wolne) wprost czekałem na ten dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pół roku od operacji czuje w końcu że żyje.
#feelsgoodman #takemyenergy #wychodzimyzprzegrywu #wychodzimyzprzegrywutanecznego
Pobierz t.....4 - #tuxtanczy #taniec
Cisne z tematem do oporu. Dziś przetarłem ścieżki do dr...
źródło: comment_YM57q8vWgzXsVo90MHXmHqKBAvTSQevs.jpg
  • 12
@tux3284: To może znajdź sobie kogoś, kto ma i będzie w stanie dodać Cie jako osobę towarzyszacą. Będziesz płacił 170-180 zł, ale na ile widzę i tak Ci się to bedzie opłacać.
@Pertaseth: Jeszcze? Dlaczego jeszcze?
Pracowałem dla firmy pracującej dla Benefitu. Ich multisport w najbliższym czasie nie upadnie, możesz mi zaufać.
Poza tym rezygnacja z karty multisportu jest miesięczna, nie podpisujesz nic na długi okres.
@Pertaseth:
A.
Ale to po prostu oceniła, że pracownicy wolą kasę do ręki zamiast możliwości posiadania karty i tak bardziej zadowolą pracowników.
Choć wbrew pozorom zawsze uważałem, że to krótkowzroczne jednak.
@venomik: Nie było karty.

Korzystaliśmy z systemu Benefit - pieniądze wygrane w konkursach szły na konta w Beneficie. Mogłeś sobie kupić za to kartę multisport/bony do wybranych sklepów itd.

Po jakimś czasie zrezygnowano z tego, pieniądze trafiały na konta. Uważam to za dobry ruch, bo żeby skorzystać z bonów do Komputronika to musiałem ichniejszego regionalnego wzywać bo uważali że takich bonów u nich się nie realizuje xD W końcu je uznali.
@Pertaseth: To widzisz, my mówimy o czymś zupełnie innym.
Ja pisząc 'Benefit' miałem na myśli firmę 'Benefit Systems', której produktem (najważniejszym w sumie) jest karta MultiSport, ale obok niego ma jeszcze jak BenefitLunch, MultiBilet (do kina) i parę innych.
Po prostu zakładałem, że Wasza firma zrezygnowała z kart multisportu, które (współ)finansowała pracownikom.
A to zupełnie inaczej wygląda.