Wpis z mikrobloga

Mireczki poratujcie.
2 dzień wakacji i niestety nie ze swojej winy dostałem w oko. Jeden szef i opuchlizna na całym oku, taka że na całe oko. nie widziałem nic przed dwa dni. Teraz większość opuchlizny zeszła, prócz wielkiej grudy w łuku brwiowym, najbliżej uderzenia, nie jest to jednak wodniste ani miękkie a twarde i taka jakby gruda. Obawiam się o brew, żeby mi nie opadła. Smaruje jakimiś maściami i sprejami od doktorka i robię zimę okłady. najgorsze ze na dole zeszło i na górze częściowo też a ta gruda wisi i oka pół zasłania. Jakieś rady, jak o to dbać żeby wrócić do stanu ludzkiego? Z góry dziękuję.
  • 6
@Cosmo_Kramer kiedy dokładnie dostałeś? Ni rób zimnych okładow! !!!!! Zimne okłady robi się przez pierwsze kilka godzin. Potem tylko ciepłe, nie letnie, a ciepłe! Szybciej się wchłonie. Zimne okłady spowalniają cały proces
@Cosmo_Kramer pamiętaj ze zimne okłady się robi przez kilka pierwszych godzin. Potem same ciepłe okłady i smarowanie maścią np. Siniak. Po tygodniu powinno prawie zejść. Miałem takie siniaki jak ty u i to wiele razy, często się byłem z kumplami na rękawice. Bilonu się na serio mocno XD