Wpis z mikrobloga

https://soundcloud.com/gustawnowak/sets/self-made
Od jakichs 5 lat w #torun szukam kogoś chętnego do wspólnego grania akustycznej muzy. Niestety, wszyscy naokoło chcą #!$%@?ć metal i inne hałasy... Dlatego siadam sam z gitarą przed mikrofonem i się bawię. Nagrywam kilka ścieżek, tworzę małe kompozycje (choć nie są to prawdziwe utwory, bo te chciałbym tworzyć wspólnie z kimś, tworzenie muzyki samemu nie spełnia mnie). Szukam brzmień, ciekawych rozwiązań... Czasem nie zadbam o jakąś pierdółkę, co tu i ówdzie słychać... Ale myślę, że ogólnie moich kompozycji da się słuchać, dlatego podsyłam tutaj. Jest już prawie 55 minut samych autorskich nagrań, a do tego dochodzą rearanżacje. Lwiej części kompozycji nie nagrałem, niekiedy zrobienie jednego utworu zajmuje 6-7 godzin. Jestem ciekaw waszych opinii, choć pewnie część już mnie zna :)

Aktualnie zbieram na sprzęt - loop station, przystawkę i wzmacniacz... Cięzko mi to idzie, ale być może w przyszłym roku uda się zrealizować to marzenie, trzymajcie kciuki Mirasy ()
#muzyka #gitara #gitaraakustyczna #tworczoscwlasna #gustawnycontent
  • 4
Lwiej części kompozycji nie nagrałem, niekiedy zrobienie jednego utworu zajmuje 6-7 godzin.


@gustawny: W sensie, że dużo? Ile ja bym dał, żeby dało się takie projekty robić w 1/4 dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NeXIcE: Zależy jak patrzeć... całkiem sporo patrząc na to, że wciąż zdażają się błędy w synchronizacji, niechlujnie nagrane ścieżki i takie tam... Ale patrząc na to, że takie jest moje założenie - nagrywać chałupniczo pewne pomysły i wciąż się uczyć i inspirować samego siebie, to rzeczywiście - jest to bardzo mało :)