Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mój ojciec jest żywym przykładem #!$%@? umysłowego, janusza patriotyzmu fanatyka PiSu...
Jest on skrajnym nacjonalistą ( nienawiść do Niemców i Rosjanów i oczywiście Ukrainców - hurr durr banderowcy). Nieważne kim jest ten człowiek, wystarczy że urodził się on w kraju który miał jakieś spory/konflikty z Polską i automatycznie jest on dla niego wrogiem. Wywiesza flagę z byle powodu, jak sobie przypomni że rocznica wygranej jakieś bitwy czy jakiegoś mniej istotnego wydarzenia. No i fanatyczne uwielbienie PiSu. Oglądając telewizję (TVP1, TVN i Polsat jest żydowski i kodziarski oczywiście xD ) podnieca się każdym wystąpieniem Dudy, Kaczyńskiego, czy Macierewicza ( Macierewicz jest jego ulubionym politykiem chyba z tej partii ... ). Wszystkich których nie lubi wyzywa od kodziarzy, lewaków, i innych xD Żeby dać przykład tego #!$%@? - o 22 na TVP1 leci jakiś tam program z Ziemkiewiczem i kimś tam, nie wiem dokładnie ale on ogląda to bardzo często. Nie oceniam czy to propaganda czy nie, gdy ktoś dzwoni i chwali jaka to Polska pod rządami PiSu jest zajebista, nie podając żadnego argumentu wychwala pana Jarosława czy innych to ojciec wniebowzięty cieszy się jak dziecko. Jak zadzwoni tam ktoś i zaczyna krytykować rząd ( argumentuje np. nie podoba mu się zamieszanie z TK ) to ojciec drze mordę i wyzywa od kodziarzy i lewaków xD Ja sam KODu nie lubię ale to już jest wyższy poziom głupoty xD No i nie akceptuje żądnych argumentów że 500 + to głupota, że likwidacja gimnazjów jest marnowaniem pieniędzy, no po prostu wszystko co zrobi PiS jest dla niego święte i idealne. Podejrzewam, że jakby mu dowalili podatek 500 złotych miesięcznie bez podania powodu to byłby jeszcze zadowolony że płaci za poprawę państwa :( Morał z tego taki że nei ważne za jaką opcją polityczną jesteście nie zachowujcie się jak fanatycy i nie bądzcie tak ślepo zapatrzeni w jedną partię.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
Morał z tego taki że nei ważne za jaką opcją polityczną jesteście nie zachowujcie się jak fanatycy i nie bądzcie tak ślepo zapatrzeni w jedną partię.


@AnonimoweMirkoWyznania: swiete slowa. Pisze to ja - troche konserwatywny liberal, troche panstwowiec, troche narodowiec, troche nawet pisowiec. Grunt to zachowac rigcz i zdrowy rozsadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)