Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem trochę podłamany, wysłałem papiery na 3 uczelnie. Na jednej już mnie odrzucili, ale wiedziałem że dostanie się tam to marzenie dla mnie. Na drugiej jestem na liście rezerwowej, trzecią poznam jutro. Mirki, które studiują informatykę, albo ogólnie studiują, jakie mam szanse na dostanie się z listy rezerwowej do zwykłej i zostanie studentem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
  • Odpowiedz
OP: @cichy1405:@DannyMurillo:@johny-kalesonny:@yoreciv: Politechnika Lubelska,druga uczelnia to Politechnika Śląska, nie dostałem się do Wa-wy. Lublin rezerwa, Śląsk poznam jutro. Nie ma listy do Lublina i jestem trochę przerażony bo nie wiem gdzie i na którym miejscu jestem. Mam tylko taki "LISTA REZERWOWA - proszeni są o złożenie stosownego podania (patrz strona komisji http://rekrutacja.weii.pollub.pl) wraz z kompletem dokumentów (kopia świadectwa maturalnego) do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w niach od 12 do 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest taki myk że wielu ludzi składa tak samo więc Ci co dostali się do wawy odpadną z Lublina więc jest duża szansa, trochę lipa że nie znasz swojego miejsca. Pracę możesz zmienić. Poza tym jeżeli pracujesz i sam się utrzymujesz to nie ma spiny, możesz próbować za rok, świat się nie zawali.

Zawsze możesz też iść i pogadać osobiście na inny wydział, mam kolegę który pisał maturę z biologii
  • Odpowiedz
@cichy1405: Na polsl to w dużym stopniu kwestia wydziału. Za moich czasów ciężko było się dostać na AEI, ale za to na wydział matematyczny na infę to już na lajcie. Nie stresuj się, poczekaj do jutra i wtedy zacznij się martwić ;)
  • Odpowiedz
OP: @cichy1405: z tym że właściwie nie wyobrażam sobies studiów poza informatyką, mam już skończone technikum na tym profilu, więc jeżeli nie wyjdzie to spróbuję zmienić pracę dorywczą na jakąś w zawodzie

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz