Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie TVN24. Wypowiada się jakiś Francuz, który był blisko całej akcji.

Rozpędzona ciężarówka wjechała w ludzi. Myślałem że to wypadek, krzyczałem żeby się zatrzymał, że są ofiary. Następnie wysiadł i myślałem że sięga po komórkę, ale on wyciągnął pistolet. Pomyślałem że jest atakowany. Potem zaczął strzelać...


xDDDDDD


Tak wygląda człowiek z wypranym mózgiem. Koleś wjeżdża w tłum ludzi i wyciąga broń - o, pewnie jest atakowany, bo przecież nie wolno zakładać jak jakiś rasista, że człowiek o ciemnej karnacji wysiadający z bronią z ciężarówki, która rozjechała kilkadziesiąt osób, jest terrorystą! FASZYZM NON POSRAN!

#neuropa twierdzi że to wszystko wina konserw, tylko że muzułmańskich. Ale nasze konserwy przecież od lat mówią, że muzułmańskie konserwy są niekompatybilne z europejską cywilizacją. Po prostu nasi kochani "postępowcy" na przekór krzyczą "nikt nie jest nielegalny" i "refugees welcome". Jak widać nawet Ci których dzielnie bronicie przed "faszystami" nie chcą żyć w waszym "tolerancyjnym" kraju, bo wolą sobie urządzić państwo na wzór tych gównopaństw z których uciekli.

No cóż, tak się kończy tolerancja.


#zamach #zamachwefrancji #terroryzm #prayfornice ? #francja
  • 36
  • Odpowiedz
@rudolf88:

ma tez szanse ze dostanie takiej sraki, że umrze - i co? Co to oznacza?

Gówno. ( ͡º ͜ʖ͡º) Piszę tylko że zagrożenie śmiercią w wyniku terroryzmu jest marginalne. Oczywiście dobrze nie jest, ale nie ma też sensu popadać w jakąś wielką panikę. To jest cały czas jakiś mało znaczący margines.
btw. Chętnie obejrzę zestawienie ilości ofiar islamskich terrorystów np. z ofiarami ruchów antyszczepionkowych. :)
  • Odpowiedz
@bluehawaii91:

@Shaki: no chyba że dodasz sobie miejsca gdzie tacy ludzie dorwali się do władzy - Irak, Syrię, Turcję czy Środek Afryki.


Ano właśnie, o tym mówię. Dorwali się i zaczeli masowo mordować swoich. Właśnie tak jest z konserwami - najgroźniejsze są dla swojego własnego kraju. Dlatego właśnie muzułmańskie konserwy nie stanowią w 1% tak wielkiego zagrożenia dla Europy, jak nasze własne.
  • Odpowiedz
@Shaki: Co to za argument, że muzułmanie zabijają mało Europejczyków? O.o Powiedz to rodzinom zabitych, na pewno się zgodzą. Tu nie chodzi o kontynent, tu nie chodzi o społeczeństwo, ale o życie każdej jednej osoby, która zgineła, bo pewne osoby chcą zostać przy władzy.
  • Odpowiedz
Rozpędzona ciężarówka wjechała w ludzi. Myślałem że to wypadek, krzyczałem żeby się zatrzymał, że są ofiary. Następnie wysiadł i myślałem że sięga po komórkę, ale on wyciągnął pistolet. Pomyślałem że jest atakowany. Potem zaczął strzelać...


@bluehawaii91: "...ale pomyślałem, że pewnie strzela na wiwat, bo to w końcu Dzień Bastylii. Potem widziałem, że zastrzelił człowieka. Pomyślałem, że pewnie to był zły prawak, który chciał go zabić. Potem widziałem, jak zastrzelił matkę z
  • Odpowiedz
Ano właśnie, o tym mówię. Dorwali się i zaczeli masowo mordować swoich. Właśnie tak jest z konserwami - najgroźniejsze są dla swojego własnego kraju. Dlatego właśnie muzułmańskie konserwy nie stanowią w 1% tak wielkiego zagrożenia dla Europy, jak nasze własne.


@Shaki: powiedz mi proszę ile osób zginęło w ciągu ostatniej dekady ponieważ "nasze" konserwy chcą narzucić swój porządek. Poza jednym przypadkiem psychopaty w Norwegii nie ma żadnych "prawackich" zamachów czy pogromów.
  • Odpowiedz
muslimy nie są nam w stanie wyrządzić żadnych większych szkód same w sobie, w samej Polsce 3000+ osob rocznie ginie w wyniku wypadków samochodowych, świat nie zawalił się z tego powodu.


@Shaki: to nieuprawniona relatywizacja i nadużycie

to ja powiem tak:

skoro palenie papierosów zabija rocznie x osób, a islamscy terroryści 10x mniej to dajmy i spokój i niech wysadzają się w spokoju gdzie chcą i kiedy chcą


tak odbieram Twoją
  • Odpowiedz
skoro palenie papierosów zabija rocznie x osób, a islamscy terroryści 10x mniej to dajmy i spokój i niech wysadzają się w spokoju gdzie chcą i kiedy chcą


@paprok: Nie, po prostu walczmy z tym zjawiskiem tak jak z każdym innym które zabija ludzi. Na spokojnie, bez pochopnych decyzji i emocji. Tytoń zabija ludzi, a jakoś nikt nie mówi

"HURR DURR NEUROPKI I CO TERAS XD TYTON ZABIŁ W TYM ROKU X
  • Odpowiedz
Więc dlaczego z muslimów robimy najważniejszą polityczną sprawę?


@Shaki: ponieważ są w Europie od jakiś 50 lat i teraz zbieramy żniwo? a obecni "włodarze" importują jeszcze więcej na masową skalę... przyrost naturalny wśród rdzennych mieszkańców Europy jest dawno poniżej minimum pozwalającego zapewnić ciągłość populacji, a wśród populacji muzułmańskiej jest jakieś 8x wyższy... w ten sposób za 20, 30, 40 lat zaczną rządzić Europą bo będzie ich po prostu więcej. nieżyjący Kaddafi
  • Odpowiedz
@paprok: Dokładnie tak samo uzasadniali potrzebę prohibicji. Hurr durr alkohol niszczy nasz kraj, cofamy się w rozwoju, rodziny sie rozpadaja, #!$%@? bandyci mordują ludzi, jeszcze 20-30 lat i nie będzie komu pracować bo wszyscy będą #!$%@? i kraj czeka zagłada. Nie pierwszy i nie ostatni problem nadmuchany do granic możliwości.

Fanatyczny odsetek muzułmanów stanowi pewien problem, ale w tym momencie nie ma na to żadnego magicznego, szybkiego rozwiązania. Jakiekolwiek represje spowodują
  • Odpowiedz
Fanatyczny odsetek muzułmanów stanowi pewien problem, ale w tym momencie nie ma na to żadnego magicznego, szybkiego rozwiązania. Jakiekolwiek represje spowodują ogromny wzrost terroryzmu i przestępczości. Pochope działania mogą wywołać jedynie ogromne problemy. Na to właśnie liczą terroryści. Oni dobrze wiedzą że nie są w stanie wybić nawet 0,1% Europy, nie mają w tym momencie jakichkolwiek szans na wygraną na polu walki. Jedyne na co mają szansę, to wywołanie na tyle silnego
  • Odpowiedz
@paprok:

nie sądzisz że to już się dzieje?


Póki co nieszczególnie. Podejrzewam że po tym jaki popłoch wywołał Brexit, po tym jak okaże się jak negatywne konsekwencja będzie miała dla UK ta decyzja, większośc ludzi postanowi raczej zacieśniać więzy, a i samo UK pewnie albo ostatecznie nie wyjdzie, albo wróci za pewien czas ze spuszczoną głową, prosząc aby wziąć ich z powrotem. Imho jedyne zagrożenie dla zjednoczonej Europy stanowi w tym
  • Odpowiedz
@Shaki:

jak okaże się jak negatywne konsekwencja będzie miała dla UK ta decyzja

co do tego, nie mam najmniejszych wątpliwości

większośc ludzi postanowi raczej zacieśniać więzy

tu dla odmiany byłbym ostrożny - właśnie owo "zacieśnianie" pod postacią dyktowania poszczególnym krajom co mają robić jest przyczyną dzisiejszej sytuacji

coraz większa chęć izolacji

rozumiem, że piszesz o izolacji pomiędzy członkami Unii? bo izolacja Unii od czynników zewnętrznych jak najbardziej wyszła by wszystkim na
  • Odpowiedz
rozumiem, że piszesz o izolacji pomiędzy członkami Unii? bo izolacja Unii od czynników zewnętrznych jak najbardziej wyszła by wszystkim na dobre


Tak, obawiam się że jeśli te nastroje nacjonalistyczne i chęć izolacji wzrośnie, to nie uda się tego utrzymać tylko wobec "czynników zewnętrznych" ale równiez odbije się to na więzach poszczególnych państw unijnych.

moim zdaniem daleka droga do Kristallnacht... prędzej zaczną się deportacje


Droga niby daleka, ale gdy zaczną się deportacje, to
  • Odpowiedz
@Shaki:

Aby w ogóle zacząć twardo deportować, nastroje anty-muzułmańskie będą musiały być bardzo mocne, będą się zdarzać różne incydenty, zamieszki, więcej zamachów, co spowoduje eskalacje konfliktu i ostatecznie może się skończyć bardzo źle.


widzisz... uważam że jest na odwrót - gdyby obecna władza (bo tak - obecna władza ma nadal szansę na powstrzymanie radykałów od dojścia do głosu) przestała się cackać i odrzuciła to całe politycznie poprawne #!$%@?, byłoby to czynnikiem
  • Odpowiedz