Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie TVN24. Wypowiada się jakiś Francuz, który był blisko całej akcji.

Rozpędzona ciężarówka wjechała w ludzi. Myślałem że to wypadek, krzyczałem żeby się zatrzymał, że są ofiary. Następnie wysiadł i myślałem że sięga po komórkę, ale on wyciągnął pistolet. Pomyślałem że jest atakowany. Potem zaczął strzelać...


xDDDDDD


Tak wygląda człowiek z wypranym mózgiem. Koleś wjeżdża w tłum ludzi i wyciąga broń - o, pewnie jest atakowany, bo przecież nie wolno zakładać jak jakiś rasista, że człowiek o ciemnej karnacji wysiadający z bronią z ciężarówki, która rozjechała kilkadziesiąt osób, jest terrorystą! FASZYZM NON POSRAN!

#neuropa twierdzi że to wszystko wina konserw, tylko że muzułmańskich. Ale nasze konserwy przecież od lat mówią, że muzułmańskie konserwy są niekompatybilne z europejską cywilizacją. Po prostu nasi kochani "postępowcy" na przekór krzyczą "nikt nie jest nielegalny" i "refugees welcome". Jak widać nawet Ci których dzielnie bronicie przed "faszystami" nie chcą żyć w waszym "tolerancyjnym" kraju, bo wolą sobie urządzić państwo na wzór tych gównopaństw z których uciekli.

No cóż, tak się kończy tolerancja.


#zamach #zamachwefrancji #terroryzm #prayfornice ? #francja
  • 36
Rozpędzona ciężarówka wjechała w ludzi. Myślałem że to wypadek, krzyczałem żeby się zatrzymał, że są ofiary. Następnie wysiadł i myślałem że sięga po komórkę, ale on wyciągnął pistolet. Pomyślałem że jest atakowany. Potem zaczął strzelać...


...a ja pomyślałem, że to uliczny happening przeciwko dostępowi do broni. Dopiero gdy trafił mnie w brzuch pojąłem, że oto wypełnia się sprawiedliwość dziejowa za kolonializm.
@bluehawaii91: nie jestem zwolennikiem narodowców, ale to właśnie oni od dawna powtarzają, że zamachy terrorystyczne będą coraz częstsze z racji napływu muzułmanów.
Lewica woli zgłaszać na FB prawdę jako ksenofobię. Teraz we Francji skoczy poparcie tamtejszym narodowcom i Polska będzie miała gorzej (bo Le Pen sympatyzuje po cichu z Moskwą). Za debilizm lewicy płacą wszyscy.
@bluehawaii91: Rozmawiałem nie tak dawno z gościem, gdzie zastanawialiśmy się nad zamachami. W 2015 prawie 100% zamachów zorganizowali fundamentaliści muzułmańscy. 2014 wyglądał identycznie, 2016 pewnie będzie wyglądał tak samo. Więc postawiłem hipotezę, że "religia miłości" ma tu jednak spory udział, ponieważ wszystkie te organizacje powołują się ciągle na Islam i Koran.

Dowiedziałem się, że winę za zamachy ponoszą kraje zachodnie, które wcześniej przez swój kolonializm a teraz przez kolonializm gospodarczy destabilizują
@bluehawaii91: Absolutnie racjonalne myślenie.

Wbrew temu co może ci się wydawać, ludzie nie żyją w strachu przed zamachami i nie spodziewają się islamskiego zamachowca za każdym rogiem. Francja to nie Irak.

Samochód + piesi = najprawdopodobniej wypadek.
To naturalny tok myślenia, z którego później wynika błąd logiczny polegający na założeniu że to kierowca został zaatakowany.
@stekelenburg2: co ty w ogóle?? ale przecież on BYŁ racjonalny...tylko nie w tą stronę!!! wszystko przecież elegancko przeanalizowane, jakby był w szoku to by #!$%@?ł. Jeszcze mógł wyciągnąć pistolet i strzelać w tych co kierowca strzela żeby go chronić przed "napastnikami"
Francja to nie Irak.


@graf_zero: wydarzenia z ostatnich dwóch lat wywołują u mnie pewne wątpliwości

Samochód + piesi = najprawdopodobniej wypadek.


Oczywiście, ale jak ktoś wyciąga broń, to trzeba #!$%@?ć. > ale przecież on BYŁ racjonalny...tylko nie w tą stronę!!! wszystko przecież elegancko przeanalizowane, jakby był w szoku to by spi

@Tremade: mam szczerą nadzieję że był to błąd w tłumaczeniu. Ale chyba nadzieja matką głupich.
jak ktoś wysiada z bronią, po przejechaniu iluśtam osób to raczej ostatnią rzeczą o której bym pomyślał to "o biedny, pewnie ktoś go atakuje". Raczej bym #!$%@?ł gdzie się da.

Pomyślałem że jest atakowany. Potem zaczął strzelać...


@bluehawaii91: Ale dlaczego byś "#!$%@?ł" czy nie właśnie dlatego, że byś zdał sobie sprawę, że jesteś atakowany? Gdzie tu widzisz lukę w relacji tego Francuza?
Ucieczka na widok broni nie jest odruchem bezwarunkowym jak
Ale dlaczego byś "#!$%@?ł" czy nie właśnie dlatego, że byś zdał sobie sprawę, że jesteś atakowany? Gdzie tu widzisz lukę w relacji tego Francuza?


@flager: bo z jego słów wynika że stwierdził, że to ten kierowca został zaatakowany. Mam nadzieje że to błąd tłumacza.
bo przecież nie wolno zakładać jak jakiś rasista, że człowiek o ciemnej karnacji


@bluehawaii91: Rozumiem pajacu, że będzie strzelał absolutnie do wszystkich lekko odbiegających urodą od twojego cebulowego wyobrażenia czystej rasowo Europy?

wydarzenia z ostatnich dwóch lat wywołują u mnie pewne wątpliwości


@bluehawaii91: A byłeś ty kiedyś człowieku we Francji? W 99,9% normalny, cywilizowany kraj. Tylko przez takie incydenty wszyscy mają wrażenie, że we Francji jak w lesie.
@bluehawaii91: Statystyczny mieszkaniec Francji cały czas ma ~20x większą szansę na śmierć w wypadku drogowym niż w zamachu terrorystycznym. A to i tak tylko dlatego że przez ostatnie 2 lata terroryści zebrali wielkie krwawe żniwo. Wcześniej było spokojniej.

BTW. ciekawe czy to zdarzenie zostanie dopisane do statystyk wypadków drogowych. ( )
#neuropa twierdzi że to wszystko wina konserw, tylko że muzułmańskich. Ale nasze konserwy przecież od lat mówią, że muzułmańskie konserwy są niekompatybilne z europejską cywilizacją


@bluehawaii91: Ostatnim razem gdy jedna z europejskich "kompatybilnych" konserw dorwała się do władzy, zginęły miliony Europejczyków. Muzułmańskie konserwy robiące zamachy póki co nie doszły nawet do 1% wyniku "naszych". Zacofane technologiczne muslimy nie są nam w stanie wyrządzić żadnych większych szkód same w sobie, w samej
Rozumiem pajacu, że będzie strzelał absolutnie do wszystkich lekko odbiegających urodą od twojego cebulowego wyobrażenia czystej rasowo Europy?


No tak, jeszcze napisz że jestem Hitlerem i chce użądzić drugie Shoah.

A byłeś ty kiedyś człowieku we Francji? W 99,9% normalny, cywilizowany kraj. Tylko przez takie incydenty wszyscy mają wrażenie, że we Francji jak w lesie.


@PuffinusGravis: Ale w 00,1% fanatyczni mordercy, którzy chcą zniszczyć nasz ład, nawet za cenę swojej śmierci.