Wpis z mikrobloga

Dla ciebie to kolejny randomowy obrazek z pokemonów, a dla mnie to był Święty Graal.

Pamiętam jak byłem w podbazie i jakoś tak jednocześnie, pojawiły się pokemony eumolwane na kompie, kreskówka w TV i TAZOSY w Cheetosach i Laysach. No szał, mania, najlepsze co spotkało nasze dzieciństwo. Ktoś dorwał plakat i było wyraźnie widać wszystkie 51 tazosów możliwych do zebrania. I na końcu Ash.

Z "Siła- SUPERSIŁA"

Najlepszy

Niepokonany

...nieistniejący. Nikt go nigdy nie widział na oczy, dzieciaki zaczynały powątpiewać, że istnieje. Gdy ktoś mówił, że widział u znajomego, to uważano go za kłamce.

I pewnego dnia otwieram swoją paczkę Cheetosów i jest - Tazo. Wyciągam -widzę, że Ash.

I taki mini zawał serca, euforia większa niż kiedykolwiek. Nie interesujĘ się piłką nożną, ale podejrzewam, że tak się czuli kibice, gdy dwa lata temu Polacy wygrali z Niemcami.

Byłem przez chwilę najfajniejszą osobą w szkole, BO MIAŁEM ASHA. NIE NA NAKLEJCE, PRAWDZIWEGO POKEMON TAZO NR 51 Z ASHEM.

Nigdy nie byliście tak szczęśliwi, jak ja wtedy. Bo znalazłem Asha

#gimbynieznajo #wspomnienia #truestory #coolstory
A.....t - Dla ciebie to kolejny randomowy obrazek z pokemonów, a dla mnie to był Świę...

źródło: comment_vZ3osmM8cEVIB5tJsT2Ac0fxUS0diT7R.jpg

Pobierz
  • 80
@Antyperspirant: A pamięta ktoś Tazo Star Wars? Do dzisiaj brakuje mi dwóch, w tym tego czarnego z naspisem 'Star Wars'. Też długo nikt go nie widział, aż jednej koleżance się trafił. Chciałem za niego płacić połową kolekcji, ale nie zgodziła się mimo, że tego nie zbierała. Pewnie wyrzuciła tydzień później do kosza, a mi do dzisiaj go brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pawel_tarnobrzeg - @Antyperspirant: A pamięta ktoś Tazo Star Wars? Do dzisiaj brakuje...

źródło: comment_djoOsxChqSiwEb1JxUD9QoxRGD01hC1w.jpg

Pobierz
Nikt go nigdy nie widział na oczy, dzieciaki zaczynały powątpiewać, że istnieje. Gdy ktoś mówił, że widział u znajomego, to uważano go za kłamce.


@Antyperspirant: Seriously? Kilka takich miałem o_O W domu rodzinnym będę to poszukam.