Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mam delikatny problem. Jestem z chlopakiem lvl 24, ja 22 od miesiaca ale jeszcze nie uprawialismy seksu. On mowi, ze nie czuje sie gotowy, ze po tylu latach nie ma juz potrzeb seksualnych. Ja mysle ze boi sie pewnie ze mnie nie zaspokoi bo ja mam bogate zycie seksualne za soba a on, jak Wy to mowicie, dopiero wyszedl z piwnicy i jest prawiczkiem. Wiem, ze co po niektorzy stulejarze tego nie zrozumieja ale nie, nie mam zamiaru go zostawic, ani sie z zadnym z Was przespac, bo go kocham.

Wiem, ze wszystko jezeli chodzi o sprzet jest u niego w porzadku
Nie jest gejem ani katolikiem, ktory chce to zrobic dopiero po slubie.
Wydaje mi sie ze po prostu peszy go moje doswiadczenie i ma serio male potrzeby seksualne. Mysle ze gdyby to ze mna zrobil, spodobaloby mu sie. Seks oralny (niestety jednostronny, bo nie jest w stanie jeszcze sie przekonac do minetki) bardzo mu sie podoba. Mowilam mu, ze nie ma problemu, ze go pokieruje, sie sie "dotrzemy", ze na poczatku zawsze tak jest, ale moze robie cos nie tak?

Stulejarze, zarzutkarze scrolluja dalej

#rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
różowy się pyta o co kaman z jej niebieskim. I mi to wygląda na to, że ten niebieski ma co najmniej podobne podejście do mojego.


@Linds: A ja również mam prawo mieć zdanie, że takie podejście jest dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°) peace
  • Odpowiedz
Tusiek: Dziewczyno jesteś niewyżyta seksualnie, że w miesięcznym związku/robieniu gały naciskasz na rozprawiczenie chłopaka. Nie masz szacunku do siebie i do tego niego wiec lepiej znajdź sobie takiego od bolcowania jak miałaś takich do tej pory i niszcz chłopakowi doświadczenia.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz