Wpis z mikrobloga

ale się #!$%@?łem
większość skrzyżowań z torowiskami w #poznan jest w takim stanie, że jak nie masz SUVa albo sztrucla którego ci nie szkoda zniszczyć, to zwalniasz żeby plomb nie pogubić
więc standardowo - zapala się zielone i jadę powoli przez tory, chociaż i tak czuję jak mi kręgosłup trzeszczy, a tu za mną wsiada mi na zderzak jakaś głupia różowa, w nissanie primera z 1796 roku, trąbi, drze mordę i macha łapami
więc teraz wiadomość do wszystkich właścicieli takich śmietników i tępych różowych: nie wszyscy mają paździerz za 1000zł w którym zawieszenie można naprawić za paczkę redwhite'ów i czteropak żubra i jak ktoś zwalnia na #!$%@? skrzyżowaniu, to po to, żeby nie robić wahaczy i nie prostować felg co 3 miesiące


#logikarozowychpaskow #januszekierownicy
  • 14
  • Odpowiedz
@Akuku69: na dworcowym lewoskręt z roosevelta w matyi - #!$%@?
królowej jadwigi/półwiejska - #!$%@?
królowej jadwigi/wierzbięcice - #!$%@?
całe rondo rataje - n/c
św. marcin/marcinkowskiego/podgórna - ...

ogólnie centrum jest w takim stanie, że tak jak kiedyś pukałem się w czoło - po penis ludziom SUVy w mieście, o tyle teraz sam rozważam coś z takim zawieszeniem
  • Odpowiedz
@kthxbai1: części eksploatacyjne służą żeby je (SUPER ZASKOCZENIE) eksploatować. Tamto skrzyżowanie dowolnym autem przejdziesz Z dozwoloną prędkością 50 i nic ci się nie stanie z cennym autkiem.
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: jezdnie służą do tego żeby (SUPER ZASKOCZENIE) jeździć. Nie po to, żeby zwalniać co 500 metrów i przejeżdżać jak z jajkiem na łyżeczce. Rozumiem że jeździsz czymś, czego Ci nie szkoda, względnie masz auto na którym tego typu nierówności nie robią wrażenia, ale ja staram się dbać o swoje zawieszenie i nie wyobrażam sobie jechać tamtędy "przepisowych 50". Drogi w Poznaniu od lat są gówniane i z każdym kolejnym miesiącem
  • Odpowiedz
@kthxbai1: Za to jak mnie wkurfia jak jedzie jakiś typ swoim passeratti w tedeiku i na każdym hopku, każdej dziurze zwalnia do 10km/h bo przeca zawieszenie się psujom! Gdyby mogli to wysiadaliby i przenosili swoje drogocenne maszyny nad tymi wilczymi dołami.
  • Odpowiedz