Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odeszła moja kochana Madzia. Madziunia. Miała piętnaście lat i razem ze mną dorastała od szczeniaka. Wiedziałam, że ten moment kiedyś nadejdzie, ale nie sądziłam że dziś, że tak szybko. Miała problemy ze stawami, była już przygłucha i przyślepa. Często potykała się na schodach, i całymi dniami uwielbiała wygrzewać się na słońcu. A mimo to, czasem zachowywała się jak szczeniak i cieszyła się też jak szczeniak i wydawać by się mogło, że nigdy mnie nie zostawi.
A dzisiaj oczy pieką od łez, a ja siedzę i piję piwo, bo nawet nie zdążyłam się z nią pożegnać. Odeszła tak nagle, po prostu się nie obudziła, a mnie przy niej nie było. Nie mogłam jej trzymać w ramionach i dodać otuchy, i powiedzieć że zawsze zostanie w moim sercu. I żeby się nie bała. Mam nadzieję, że mi wybaczy, że nie było mnie przy niej. Że akurat mnie nie było w pobliżu, gdy odchodziła. Jest mi tak #!$%@? źle. Tak bardzo źle ()
Żegnaj Madziu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #psy #pies #zalesie
Pobierz Eskimoska - Dzisiaj odeszła moja kochana Madzia. Madziunia. Miała piętnaście lat i ra...
źródło: comment_HQF3BwmDt508UxsjB0Sy0fBmQNNBV2bd.jpg
  • 12
@Eskimoska: Trzymaj się. Stracić psa to jak stracić członka rodziny. Wiem coś o tym bo sam niedawno straciłem mojego pieska po ciężkiej i nieuczciwej walce z rakiem. Nie staraj się trzymać tego w sobie bo będzie Cię to niszczyć, jak masz ochotę płakać to tak zrób, żaden wstyd.
@Eskimoska: moja Misia odeszła w listopadzie, też we śnie i niestety nie było mnie wtedy nawet w domu :( to takie przykre. Dom z dnia na dzień taki pusty. Mimo że minęło tyle czasu jak sobie o tym pomyślę, wciąż pęka serce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzymaj się, Ona na pewno wie jak bardzo ją kochałaś i wie, ile dobra jej dałaś! Współczuję