Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mireczki.
Mam dylemat. Ostatnio zaczalem sobie chodzic na spotkania anonimowych alkoholikow. Bardzo mnie to wszystko podbudowało, po kilku miesiacach widze postepy. Ale do rzeczy:
- 4 tygodnie temu przyszla tam nowa dziewczyna. Na jej widok zmiekly mi nogi, nie jest to typ karyny, delikatna drobna dziewczyna, to nie jest w sumie wazne. Mam juz 30 na karku i szczerze mowiac z 10 lat nie czulem czegos takiego... Nie ma w tym zadnej seksualnosci Od tej pory mam w mozgu kompletna miazge, doslownie obsesje chociaz zamienilismy tylko pare zdan
- w ostatnim tygodniu tez sie pojawila - i ze mna bylo tylko gorzej, ale musze nad soba panowac..
- nie moge jej zaprosic na kawe, to by bylo bardzo nie fair, anonimowosc jest podstawa... to nie jest serwis randkowy...
I teraz co mi #!$%@?: 2 dni temu nie moglem zasnac a znam tylko imie tej dziewczyny. Zaczalem googlowac google images po jej imieniu. Bardzo duzo roznych kombinacji. Po wielu godzinach i probach i scrollowaniu - znalazlem jej foto. Foto bylo z serwisu do ktorego dostep jest zamkniety, ale bylo tam pare kluczowych slow. Nastepnego dnia okreslilem czego powinienem szukac, wszystkie informacje i voila. Znalazlem jej ogloszenie sprzed 5 lat gdzie podala nr telefonu komorkowego.

wiem ze to #pamietnikstalkera w sumie. Nie wiem co teraz zrobic, moge poczekac na najblizsze spotkanie alkoholikow i sprobowac zagadac. Ale jesli jej nie bedzie to chyba zadzwonie a ona mi powie 'wtf skad masz moj nr' ;/ Czuje ze jest ze mna kiepsko ostatnio odwalalem takie maniany jak mialem ~20 lat...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Witam Mireczki.
Mam dylemat. Ostat...
źródło: comment_M7tcPawng5FpmsFKJwmZVZklH8XfsNds.jpg
  • 14
- nie moge jej zaprosic na kawe, to by bylo bardzo nie fair, anonimowosc jest podstawa... to nie jest serwis randkowy...


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? o szopenie, poczekaj na nią przed budynkiem po spotkaniu i na kawę/ciastko do jakiejś kawiarni zaproś.

Z tym numerem to bym nie kombinował, bo to jednak trochę straszne, tak mi się przynajmniej wydaję, i jej pewnie też by się tak wydawało.

Powodzenia ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Źle określasz "anonimowość" na spotkaniach AA. Polega ona na tym, że to co zostało powiedziane na grupie to zostaje między tymi ludźmi. Nikt nie zakazuje Ci się spotykać z nimi poza spotkaniami AA. Wszyscy wymieniają się numerami, dzownią do siebie, cały czas się spotykają poza grupą, żeby zdobyć nowych znajomych, bo jak sam wiesz, walka z alkoholizmem to też odsunięcie się w dużej mierze od większości aktualnych kolegów. Po to
@Porazka_Sezonu: na terapii zaleca się również niewchodzenie w związki przez jakiś (dłuższy nawet) czas ( ͡º ͜ʖ͡º)

a OP niech się zastanowi czy chodzi o dziewczynę, czy szuka sobie raczej zastępstwa, asumptu do poczucia emocji, które dawał mu alkohol chociażby.
@ninakraviz: To akurat terapia. Na AA nie ma takich "zaleceń". :) na mitingach mówi się raczej o tym żeby nie być samotnym. Nie koniecznie oczywiście to musi być od razu związek, ale sądzę, że gdyby kolega się odważył i chociaż zawiązał z nią znajomość to by mu pomogło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)