Wpis z mikrobloga

Mirki uwazajcie na uzytkownika @cdawid1 jesli macie questa za 80 i chcecie isc na wymiane!
Otóz on takiego questa nie ma.
Normalnie bym to zignorowal, bo myslalem, ze moze nie zrozumial zasad wymiany, ale napisal do mnie inny uzytkownik, ktory mial podobna historie dzisiaj z tym samym uzytkownikiem.
Nie wiem czy tagowac #hearthstone czy #sekretykuzniara
  • 20
  • Odpowiedz
@wersX: w jakich dwóch przypadkach? raz sam szukałem kogoś, więc przeglądnąłem battletagi z wykopu, dodałem kilku i pierwszego który był wyzwałem, proste. Teraz ktoś szukał, nie przeczytałem dokładnie posta, bo odpisalem chyba po minucie czy dwóch, więc chodziło mi o szybkość, bo raz się spóźniłem, przeprosiłem, co mam więcej zrobić?
  • Odpowiedz
@wersX: teraz widzę, że w twoim przypadku też była wymiana...#!$%@? nie umiem czytać chyba.
Tak w ogóle to o co ta gównoburza jest? przecież i tak jest win-win, więc nie rozumiem oburzenia.
  • Odpowiedz
@vartan: po prostu nie spodziewałem się, że ktoś chce tymi zadaniami się "wymienić" bo tego nie rozumiem. W pierwszym przypadku serio nie doczytałem, w drugim, coś mi zaświtało jak już graliśmy, ale wtedy było już niemożliwym, żeby kolega z kimś się tym zadaniem "wymienił"
  • Odpowiedz