Wpis z mikrobloga

#startup #biznes #internet #firma #projektdedal #leanstartup #pieniadze #twitch #hitbox #youtube

Cześć Mireczki,

Przez ostatnie pół roku wspólnie z moimi programistami rozwijaliśmy nowy projekt, coś na wzór PayPal tylko zasilanego przez SMS. Będzie to ogólne narzędzie do przyjmowania płatności, przesyłania środków z wykorzystaniem salda z telefonu komórkowego. Posiadamy dedykowany moduł dotacji na Twitch, Hitbox itd.

Za ok. tygodnia będzie pierwsza beta wersja którą chciałbym pokazać zainteresowanym osobą. Czy są tu może jakieś chętne mireczki które chciałby potrolować mój projekt i szukać dziury w całym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłbym naprawdę meega wdzięczny!

Kiedyś poruszyłem temat dotyczący MVP itd, i tam kilka mirków zadeklarowało swoją pomoc, więc was wołam!
@hochwander @Moron @OFman
  • 22
@krisswoj Wiele osób, którym będziesz opowiadać o projekcie zacznie zadawać pytania zanim jeszcze dobrze zrozumieją jak to działa. Szykuj się zatem na pytania typu: dlaczego Wy a nie istniejące systemy płatności sms?
@krisswoj: Ciekawa sprawa, telefon ze swoim rachunkiem już dawno mógłby służyć do wielu płatności ale operatorzy chyba ciągle umywają ręce i zabijają ten kierunek rozwoju wysokimi opłatami. Jaka byłaby sprawność takiego systemu? To byłoby świetne dla małych zakupów w e-commerce ale pewnie produkt 15 zł realnie kosztowałby użytkownika końcowego z 30zł?