Wpis z mikrobloga

Siemano Mirosławy - mieszkam na Malcie już 4 miesiąc i nawet nie chcę myśleć o powrocie :)

W pracy w miarę luźno i świetna atmosfera, w weekendy nurkuję i skaczę z klifów, zbieram na quada i pomimo, że nie mam zbyt wiele $$ to jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem! Mam tutaj zajebistych przyjaciół, głównie z Ameryki środkowej i południowej. W wolnych chwilach popołudniami piszę książkę pod palmą przy skalistej plaży, którą udostępnię za darmo w PDF-ie (myślę, że za ok 2 miesiące).

Przepraszam wszystkich za olewanie mojego tagu, ale południowa mentalność bardzo mi się udzieliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy więcej korpoświata, stresu, ciśnienia, bólu głowy i pogoni za hajsem - szkoda czasu.

polecam ten styl życia, MELA ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wyznaniezdupy #hanysnamalcie #emigracja
cnros - Siemano Mirosławy - mieszkam na Malcie już 4 miesiąc i nawet nie chcę myśleć ...

źródło: comment_WFbCID0Kq6BA1v3QU3gOhsWTYVlV3v7r.jpg

Pobierz
  • 61
@No25: Na początku pracowałem w i-gamingu, teraz pracuję w firmie, która wprowadziła na rynek nową aplikację mobilną i nadzoruję pracę programistów we Włoszech - dodatkowo jestem odpowiedzialny za sprzedaż. Jednym zdaniem staram się żeby aplikacja była BARDZIEJ FRIENDLY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kazzr: z perspektywy czasu, jeżeli chcesz rzucić wszystko i tu przylecieć i jesteś w miarę inteligenty to poza kosztem lotu i mieszkania/pokoju musisz odłożyć ok 2k CBL. O pracę w sezonie bardzo łatwo, mam ziomka z Czech, który przyleciał tu na wakacje w maju - poznaliśmy się przypadkiem na klifie, znalazł pracę po 2 dniach jako barman w Bugibbie. Warto dodać, że gościu z wykształcenia jest chemikiem i ma 32 lata,
@cnros: widzę że malta ma 316km2, to chyba nie dużo? pewnie z jednego konca na drugi mozna pojechac autobusem w ciagu jednego dnia?

ile wg ciebie trzeba zarabiac by tam sobie mieszkac standardowo bez luksusow, wynajmujac mieszkanie 2pokoje?