Wpis z mikrobloga

Niedawno było ogłoszenia na #pepper jako #cebuladeals #kartapamieci #microsd 32GB #kodak Wlaśnie jestem po szybkim teście przy uzyciu dołączonego do zestawu adaptera. Dla porównania inna karta, kupiona z miesiąc temu w Selgrosie w cenie chyba 29,99
Wg. mnie te Kodaki trochę przereklamowane. Jutro sprawdzę karty, zamieniajac adaptery miejscami. Może adapter Kodaka tak spowalnia, zobaczymy.
widmo82 - Niedawno było ogłoszenia na #pepper jako #cebuladeals #kartapamieci #micros...

źródło: comment_b68NrQnniTC43WgVBKmRX1SnvlY61wan.jpg

Pobierz
  • 13
@coo84: problem w tym, ze nie mam czytnika bezpośrednio w urządzeniu (komputer/laptop) i musze korzystać z adaptera mSD->SD. Wieczorem zrobię test zamieniając czytniki i wtedy zobaczymy. Nie mniej Kodak reklamuje je, ze predkosc do 20MB/s a obok widzisz ADATe, ktora też jest do kupienia w Azji a wynik...
@widmo82 Wyglada na wadliwy egzemplar. Jesli jakakolwiek inna karta ma lepsze wyniki na tym czytniku (wykluczysz kwestie jego ograniczen) to zwrocilbym ten egzemplarz. Wiem, ze cena #!$%@? ale nauczylem sie ze nie mozna odpuszczac i trzeba korzystac z praw konsumenta w kazdej sytuacji.
@widmo82: Nawet na gównianym chińskim czytniku który dostałem do gotowego gównokomputera z Allegro mam lepszą prędkość zapisu (13MB/s). Czytnik w laptopie Lenovo wskazuje ~19MB/s zapisu i odczyt ~60MB/s (lepszy wynik odczytu pewnie ogranicza czytnik).