Wpis z mikrobloga

@Ya_alhem: z kolei w cywilizowanych krajach morduje się albinosów by zrobić z nich talizmany (to o wp... się podczas kolacji i odrąbaniu nóg albinoskiej dziewczynce - co za cywilizacja), a nietolerancja lgbt wszelkiej maści (nie mówię o najnowszym nabytku postępaków - efebofilach, tu się muszą natrudzić by mogli przy oklaskach nawet lewicy gwałcić dzieci)w Polsce jest niczym w porównaniu z nienawiścią do osób nieneuronormatywnych w krajach zachodnich.
o arabii czy somalii
@schizotypowycynik:

Czemu ci tolerancyjni ludzie nie tolerują nikogo oprócz zboczków?

z kolei w cywilizowanych krajach morduje się albinosów by zrobić z nich talizmany

nietolerancja lgbt wszelkiej maści (nie mówię o najnowszym nabytku postępaków - efebofilach, tu się muszą natrudzić by mogli przy oklaskach nawet lewicy gwałcić dzieci)w Polsce jest niczym w porównaniu z nienawiścią do osób nieneuronormatywnych w krajach zachodnich.


co to za urojenia

i nie jestem rozgoryczony tym, że tolerancyjne
@Ya_alhem: ja mam robić sam, a Wam organizuje społeczeństwo. Gdzie tu równość? O to mi chodzi.
a co do pytania o dyskryminację to jest tak oślizgłe jak pytanie o to, jak Was dyskryminują babcie w mocherach. Przecież plują Wam pod nogi a nie na buty:)
@Existanza: coś kręcisz. Nie wyzywa się ludzi od mężczyzn, a postępaki z NW nie mają problemów z wyzywaniem od chorych psychicznie. Wyzywanie od części rowerowych to jednak zbrodnia.
nie wiem czy cokolwiek potrafi do Ciebie dotrzeć, ale wyobraź sobie wyzywanie kogoś od cukrzyków i chorych na raka dzieci.
Póki co opieram się na ilości osób, które zadeklarowały udział w evencie. Mnie ten temat nie interesuje, dlatego jestem "upierdliwy" ;)


@Andrzej_Walczak: Link do tamtego konkretnego wydarzenia to impreza towarzysząca, organizowana przez Sekcję Młodych islandzkiego Amnesty International.

Tutaj pełna lista wydarzeń organizatorów - https://www.facebook.com/reykjavikpride/events

A co do fejsbukowych wydarzeń - kliknięcie "pójdę" a faktyczne "pójście" na imprezę to dwie różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Impreza