Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: Mam znajomego myśliwego. Jak się zapytasz o co chodzi w myślistwie, to powie bajkę o regulowaniu populacji, odstrzeliwaniu najsłabszych jednostek i takie bajki. A na ścianie w salonie powieszone łby z największymi porożami. Mi to na najsłabsze jednostki nie wygląda xd
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: jak jeżdżę do rodziny do Białegostoku, to często jadam u wujka dziczyznę ( wujek zawsze bada). Słyszałem, że 2/3 lata temu niedaleko Słubic, ktoś zrobił mięsko na wesele z niezbadanej dziczyzny i że wszyscy co zjedli zatruli się tą chorobą. Nie wiem tylko na ile to prawda, a na ile plotka ...
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Zawsze w komentarzach pod takimi postami kisne z tego pocisku po myśliwych xD Większość bóldupców #!$%@? mięso z jakichś masowych hodowli gdzie zwierzęta są trzymane w złych warunkach albo je jajka z chowu klatkowego, ale jak ktoś pójdzie zapolować na bądź co bądź szczęśliwy kawałek dziczyzny który przed śmiercią mógł się wybiegać to od razu w ich oczach jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Ładny Mosin, wygląda jak "Buss" w kalibrze 7.62x54, czy może to jest owg lub inna przeróbka na .308 win? Luneta wygląda na starego Zeissa, one często miały krzyż celowniczy nr1, jak oceniasz ten krzyż? Dobrze się z tym poluje po zmroku/w nocy?
  • Odpowiedz
  • 7
@Zyr_of_Setrox idealnie trafiłeś to buss 7.62x54r, luneta stary Zeiss, niestety się nie nadaje dlatego zaraz musze uciekać z ambony :( musze uzbierać kasę ma chociaż jakąś delte

@2PacShakur niestety nic mi nie wyszło. Tata strzelił lisa. Czekam jeszcze z 20 minut może dziki przyjdą na owies :)
  • Odpowiedz