Wpis z mikrobloga

  • 375
Niech będą przeklęci, którzy polecali tu #interstellar. Toż to jeden z najdebilniejszych filmów w dziejach. Potrzebowałem trzech wieczorów i sporo piwa, żeby to coś strawić. Zero dramaturgii, godziny przynudzania, zero logiki, kpina z science i nędzne fiction, kretyński humor i jakieś ckliwe sceny ciągnące się do obrzygania. Nie doczekałem się też tych niesamowitych rzekomo krajobrazów z obcych światów. Sorry, mirki, ale ten #film ma prawo podobać się chyba tylko komuś, kto nic albo prawie nic wcześniej nie czytał i nie oglądał a emocjonalnie nie minął jeszcze gimnazjum. Nie rozumiem ocen na #filmweb i hurra recenzji. #sciencefiction #scifi #sf #nolan #niepopularnaopinia

Czy ktoś może myśli tak samo? Jestem nienormalny czy to świat zwariował? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kurp - Niech będą przeklęci, którzy polecali tu #interstellar. Toż to jeden z najdebi...

źródło: comment_ECDtPehAclxPqLEmXDWU882origC4XYT.jpg

Pobierz
  • 143
najlepszy moment w tym filmie jak dla mnie to akcja na tej wodnej planecie

@mam_tu_niezly_ubaw_ 100% racji. Prawdę mówiąc, dokładnie takie obrazki mi się marzyły, jak siadałem do tego filmu.


@kurp:
To Tobie się marzył film przygodowy o odkrywcach nowych planet a nie egzystencjalne rozkminy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sam bym takim nie pogardził, ba nawet można powiedzieć, że marzę o takim ale ta historia była o
@kurp: ja byłem w kinie i film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Film ma science i ma fiction, ale to tylko film fabularny a nie dokument, który zresztą też powstał do tego filmu. Jeden oficjalny i drugi Tysona de Grassa
@kurp: e tam nie był taki zły chociaż jak ktoś mówi że to naukowo ma sens to mnie trzęsie

Na przykład ta planeta na orbicie czarnej dziury- siły pływowe rozerwałyby ją na strzępy. No chyba że założymy że trafili do miejsca gdzie panują inne prawa fizyki ale jak dla mnie jest to naciągane.
No i bzdur jest więcej- bo oni mieli tam te zarodki wyhodować? Ta laska se miała je sama
@b0lec: Na jakiej podstawie twierdzisz że siły wpływowe by ją rozerwały? Jak nie masz podanej odległości od gwiazdy i masy i średnicy planety to nie jesteś w stanie nic stwierdzić, więc już na początku #!$%@? głupoty, co do zarodków to nie wiem, podejrzewam że chodziło o inkubatory, wszak jest to film o niedalekiej przyszłości, a takowe są w zasięgu ręki. Film nie jest pozbawiony błędów strikte fabularnych, ale nie można mu
Zgadzam się w całej rozciągłości! Wczoraj miałam podobnie mózg zgwałcony, na festiwalu obejrzałam 'Jasne błękitne okna', na fb znajomi pisali, że najlepszy polski film i takie opinie. Szok i kałoma mózgu, takie to było złe we wszelkich aspektach. Na filmwebie 7 i dobre opinie, Linda piękny debiut reżyserski fap fap. Nie pojmuję. Taki sam szok i zdegustowanie miałam po zobaczeniu ocen Interstellar. Czy ludzie mają jeszcze jakieś wymagania co do filmów, czy