Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: W wiekszości i tak z myszki korzystam. Kumpel ma tego samego i jest zadowolony, sprawdzam tylko czy jacyś eksperci jakichś kruczków nie widzą, które ja przeoczyłem/bądź mają jakieś lepsze zestawienie w tej cenie.

@msuma: Biorę w x-kom bo mam zniżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlueKygo: ja mam ThinkPada X220 i jest mega wygodny, ale no cóż to ma już kilka lat i brakuje czasem mocy lekko (więc np gameDev odpada) może Dell Lapitude bo nowe ThinkPady ssą :(
Proponuje jednak ogarnąć na żywo czy się wygodnie klika i czy nie ma jakiś dziwnych rozwiązań na klawiaturze bo to najważniejsze w sumie, mocy Ci styknie.
@BlueKygo: też nie wiem :) po prostu w tej cenie myślałem, że powinno być oraz gdybyś jednak w coś kiedyś zagrał to bardziej będzie cię bolała gorsza grafika niż np. procesor, ale skoro nie to luz
@msuma: a co jest nie tak z x-komem? Wzialem u nich kiedys lapka na firme, zainstalowalem swoj system, update biosu nawet zrobilem po czym stwierdzilem ze to jednak nie dla mnie. Przyjeli zwrot bez zadnego problemu w ciagu tych 14 dni (mimo ze na firme bralem). Po czym znow zrobilem to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LetniaMzawka, @BlueKygo: Poszukaj, na wykopie jest mnóstwo historii ludzi, którzy miesiącami bujali się z x-kom.pl i serwisem Medion. Sam przez kilka miesięcy byłem pozbawiony komputera. Wysłałem najpierw do serwisu - wrócił po miesiącu nienaprawiony ze świstkiem na którym było napisane, że rzekomo naprawiony. Zaniosłem do sklepu - po trzech miesiącach (i kilku upomnieniach) zostałem poinformowany, że komputer jest nienaprawialny i mam sobie wybrać inny model. Plus dla nich, że dostałem