Wpis z mikrobloga

Jak wyobrażacie sobie kogoś kto od ponad 5 lat nie ma w ogóle żadnych znajomych po za internetem (nie żeby wcześniej jakichś ciekawych miał po za szkolnymi pierdołowatymi znajomsciami) i czy w ogóle potrafić sobie wyobrazić czy z automatu myślicie, że zarzutka?

#kiciochpyta #przegryw #tfwnogf
  • 10
  • Odpowiedz
@wysuszony: Mam podobnie, ogólnie zmiana miejsca zamieszkania związana z pracą w wieku 25+ lat to jest dramat. Możę i zbyt stary nie jestem, ale nie jestem też typem imprezowicza i ciężko mi poznawać nowych znajomych. I tak oto moi znajomi ze szkolnych i studenckich lat są tam, a ja jestem tutaj - sam w innym mieście i bez większych perspektyw na poznanie nowych znajomych.
  • Odpowiedz
@qqwwee: ja mam 19 i też jest ciężko XD
więc po prostu nie umiemy. Ale czy warto na siłę?
Pewnie tak. Poznając 10 osób możesz trafić na jedną naprawdę wartościową. Poznając 0 cały czas jest to 0.
Dlatego zacząłem rozmawiać z ludźmi w pociągu.

@Caoi trzymaj się, i jeśli czujesz w sobie potrzebę zmiany to zrób to.
  • Odpowiedz
@Maykub:

więc po prostu nie umiemy

Może i bym umiał, ale wszędzie widzę albo już uformowane paczki (do których się nie wbijesz) albo nie ma kiedy i gdzie (w pracy jestem najmłodszy, wszyscy są grubo po 40 ( ͡° ʖ̯ ͡°))
Sprawy nie ułatwiają też moje zainteresowania (byłem na różnych eventach z nimi związanych i wszędzie gimbusy i licbusy, a z nimi w moim wieku bratać się
  • Odpowiedz