Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: jake za kasoo, nie stoję za kaso tylko za lado hehe
@xReapeR: chętnie, ale zwolnią mnie hehe jestem na próbnym jeszcze to trzeba pozory zachować. W ogóle to boję się trochę tego powrotu, coś mam wrażenie, że będzie zapieprz taki, że nie będę wiedziała w co ręce włożyć, bo już jak wyjeżdżałam, to mieliśmy "pożar" hehe ;_; w łóżku w piżamie jest bezpieczniej, no i nie mam problemu z
@xReapeR: ubrałam, ale to nie jest zestaw ubrań moich marzeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja mam jeszcze 9 dni w tym roku, w tym miesiąc w paź/lis mamy zablokowane urlopy, bo jakiś system wprowadzają, a w święta zgłosiłam się na ochotnika, że zostaję, więc mam mało pola do urlopowego popisu :P także tydzień we wrześniu? Nie pogardzę :>
@tusiatko: to pozostał wrzesień, faktycznie :) pogodę jeszcze można dobrą trafić więc nie jest źle.
u mnie 10 dni ale, lubię jak coś przechodzi na następny rok bo można sobie jeszcze na wiosnę odpocząć
@karczochh: aż tak motzno Cię zabolało, że musiałeś mi pół życiorysu opowiedzieć xd nie zazdroszczę, bo mam lepiej xd
@xReapeR: mi zostanie i tak, bo wezmę 4 góra 5 dni we wrześniu, a potem już raczej nic :D jeszcze parę nadgodzin się zrobi to będzie dodatkowo kilka dni :P
@haker_proker: no po ekonomii za lado się pracuje przeca ( ͡° ͜ʖ ͡°)