Wpis z mikrobloga

#polskapolicja #jestfajne #zyczliwosc #najlepiej Bardzo fajne zachowanie Policji, dzisiaj jadąc rowerkiem do centrum Stalowej Woli spotkałem patrol który na sygnalach blokował fragment drogi, na drodze utworzył się niewielki korek w związku z zmorzonym jak zwykle o tej porze ruchu. Pierwsza myśl co oni znowu wymyślili... Pewnie znowu jakiś genialny wpadł na pomysł akcji trzeźwe popołudnie! (na szczęście na rowerze juz nie zabierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Dojeżdżamy coraz bliżej i ku mojemu zdziwieniu panowie Policjanci pilnują by nikt nie wjechał w otwarta studzienke kanalizacji. W tym wypadku należą się PODZIEKOWANIA! Super sprawa, często osobiście spotykałem się z znieczulica że strony służb w kwestii zabezpieczania, dlatego należy takie działania dostrzegać i motywować do podjęcia działania. Tym samym jak widać na załączonym obrazku Policja po ŚDM w Krakowie chyba się zmieniła na lepsze, może fala podziękowania że strony uczestników sprawiła za Idą w lepsza stronę, mam nadzieję! Małe zeczy ale należy dostrzegać. Tak trzymajcie. ;-)
Wumakudu - #polskapolicja #jestfajne #zyczliwosc #najlepiej Bardzo fajne zachowanie P...

źródło: comment_BwIxTK3JI05sUXhewjb3PkqqgG2P77S2.jpg

Pobierz
  • 3
@Wumakudu: Jakiś czas temu na wlocie do Warszawy od strony zakrętu była podobna sytuacja tylko miejskie stały przed zapadniętą studzienką i dziurą która przez to powstała. Janusze na CB #!$%@? ich, że sobie stoją i blokują pas. Jak im kilka osób zwróciło uwagę, że gdyby się w tą dziurę #!$%@? swoimi pasatami to by inaczej gadali to taki festiwal #!$%@? się zaczął, że szkoda gadać.