Wpis z mikrobloga

I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju.
Mam kartę, jestem niezwiązany umową. Płacę 16 zł(!XD) miesięcznie za co mam:
Darmowe rozmowy do play
Darmowe smsy do play
Co miesiąc 1GB internetu za darmo
Za 9 zł kupuję sobie kolejne 2GB internetu, co daje mi 3GB miesięcznie
Do niedawna, przez chyba ponad pół roku pakiet 10GB był za 10 zł, co skumulowało mi niewykorzystane 40GB które wciąż mam na koncie i z których korzystam.

Zostaje 7 zł. No to sms do innych sieci wychodzi mi 9 gr, minuta 29 gr, z czego praktycznie do innych sieci nie dzwonię bo znajomi, rodzina, dziewczyna. Wszyscy play. Na studencką kieszeń przezajebiście.

Ale teraz najważniejsze:
Play postanowiło wykorzystać fakt, że wszyscy muszą zarejestrować numer. Jak? Pewnie chcą się nachapać. Rejestrowałem numer 2 lata temu, dzisiaj dostałem wiadomość: Zarejestruj numer i wpisz ten kod. Dobra, ale przecie ja już rejestrowałem dawno, pewnie nie zadziała. Ale co tam, spróbuje.
Wpisałem.
100 zł, 10GB internetu i przedłużenie konta na rok. Za darmo tak o. xD

Trzymajcie bojówkarze Play, to dla Was:
http://promocje.play.pl/rejestracja/

#play #cebuladeals #kochamcieplay
JBFC - I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju....

źródło: comment_akK3GoxyV1gpdAss6dgXqUi5Q3hZ3sCd.jpg

Pobierz
  • 202
@JBFC: Ja do niedawna korzystałem z oferty Formuła za 21zł - darmowe smsy do wszystkich, darmowe rozmowy do play, poza play po 9gr i 2GB neta miesięcznie a dodatkowo 1GB z darmowego pakietu o którym wspomniałeś.
Natomiast Play rzucił bonus za rejestrację karty i tak oto otrzymałem 500zł (za długi staż), i 10GB.

I zebrało mi się tych promocyjnych złotówek i neta tyle, że teraz zmieniłem formułę na tą najtańszą za
@laza: dziewczyna/kumple w play, 3GB internetu nawet nie wykorzystuję, po co mam wiązać się umową, skoro za 16 zł mam wszystko co mi potrzeba? Pewnie sporo jest osób w tej samej sytuacji, a kasa za którą się to dostaje wydaje się być komicznie mała

@Solitary_Man: miałem poprzednio umowę z Orange. Nigdy #!$%@? więcej

@maximuss: ponieważ? Nie ciągną za to kasy, nie jest to wiążące, można wyłączyć. Więc fajny darmowy
JBFC - @laza: dziewczyna/kumple w play, 3GB internetu nawet nie wykorzystuję, po co m...

źródło: comment_Tz9qSAiEAh4hrgRjwsws6VmevhBZI2Ak.jpg

Pobierz