Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vyar: Pisałem wcześniej do jednej Mirabelki, że przez dyskusje na temat karmienia piersią w miejscach publicznych dojdzie do czegoś takiego. Karmienie jest naturalne i neutralne, ie powinno się go ani potępiać ani robić z tego powodu do dumy. Bo to poprostu normalna rzecz. Niestety przez tą calą dyskusje przestanie to być normalne. Bo z jednej strony mamy lożę wielce oburzonych obrońców moralności, zgorszonych widokiem cyca.
A z drugiej strony na fcb
@FuriousViking: Masz 100% rację, pozwolę sobie zacytować prześwietny tekst Mikołejko:

Dzieciaki puszczone samopas, gdziekolwiek, a najlepiej na mój trawnik. To ich durne puszenie się świeżym macierzyństwem, które uczyniło z nich - przynajmniej we własnym mniemaniu - królowe balu. Patrzę więc, jak to idą i gdaczą, jak stroją fochy, uważając się za Bóg wie co. Jak pytlują nieprzytomnie, gdy tymczasem ich potomstwo obrzuca się piachem albo wyrywa sobie nawzajem włosy. Dzieci najwyraźniej
@Vyar: Ja nie chce już zabierać głosu, bo w ogóle nie powinno się dyskutować na ten temat. Dopóki nie zaczęto dyskutować, matki karmily w miejscsch publicznych od zawsze, a poproszenie przez obsługę o zajęcie dyskretniejszego miejsca czy pomieszczenia nie kojarzyło się z czymś chamskim i nie było ujmą dla matek. Ale dla tych normalnych, dla których dziecko i jego karmienie to przejściowy i normalny proces, a nie jakieś osiągniecie i powód
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.