Wpis z mikrobloga

Witam

Poszukuje dobrego servera do Wowa na dodatku wrath of the lich king 3.3.5

Na serverze interesuje mnie zeby działały takie raidy jak:

ICC
ULDUAR
RUBY SANCTUM
VOA

i żeby server miał jak najmniej bugów.

Podam przykład servera który już przestał istnieć i był najlepszy do tej pory nazwa to SUNWELL

Jeżeli ktoś zna równie dobre servery proszę podawajcie . Pozdrawiam

#worldofwarcraft
#wow
  • 21
@7uras: O widzę, że #bojowka_retaila już skończyła turlać się na ziemi ze śmiechu po wybraniu na nowych władców frakcji: Sylvanas i Anduina, i powróciła do hejtowania ludzi, którzy wolą grać w jedyne prawilne dodatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Phatee: Interesują mnie privy a nie global . A jezeli chodzi o Wotka to najlepszy dodatek reszta to dno. Na sunwellu byłem jednym z najlepszych rdudu BISS z icc + ruby sanctum + valaner ulduar i wiem co mowie
@7uras: Nie przejmuj się, to był tylko słaby bait.
Co nie zmienia faktu, że niektóre privy są/były bardzo fajne, na przykład ten nieszczęsny Nostalrius.
@Jednobrewy: @7uras: Po prostu kisne jak ktoś mówi takie rzeczy. Pozwolę sobie wytłumaczyć dlaczego.
Miałem przyjemność grać na globie prawie cały dodatek WOTLK. Wtedy nie było stron pokroju icy veins, itd. Na ptr nie można było nic testować. Gdy wchodziło się na Ulduar to nawet dobrze nie znało się skilly bossów, godzinami ślęczało się nad rozkminieniem Heroic Modów na w/w raidzie. A koleś chwali się, że był w topowej gildii
@Melt: Też męczyłem WotLKa, ale teraz jest zdecydowanie lepiej niż kiedyś. Przyjemniej, przejrzyściej, więcej rzeczy do robienia. Nie chciałbym powrotu TBC czy WotLKa pomimo, że były to świetne dodatki. Były, bo teraz to jedynie sentyment pozostał.
@Melt: Nie było OTWARTYCH testów nie znaczy że nie można było nic testować. Testy encounterów były od zawsze. Niby jak mieliby uniknąć bugów, glitchów (co i tak nie zawsze się udawało) bez testów?
@Melt: Właśnie co do bugów było ich nie dużo i to prawda. Ale co do tego że przyszliśmy na gotowe to #!$%@? głupoty. Bo nie masz pojęcia ile czasu spędzaliśmy całą gildią na każdym bosie żeby każdy członek gildii wszystko ogarnął . Jakie ten boss ma skille , co robi , na co zwrócić uwagę itp. Filmiki z yt można sobie w dupe wsadzić. Praktyka jest potrzebna żeby zgrało się ze
@mcqauy: Postaram się jakoś to znaleźć, ale nie było wtedy możliwości testowania bossów raidowych. PTRy były już i na classicu ale bossy testował team od blizzarda a nie gracze, stąd przed wyjściem patcha informacje były zdawkowe. Wyglądało to tak jak teraz jest z niektórymi bossami na mythic. Np. Paragon zabił Imperatora, myślą, że finał i koniec,a tutaj wyskakuje Chogall i zabawa od nowa. Nikt nie wiedział, że coś takiego się stanie.
@Melt: teraz w ogóle nie raiduję, gram tylko casualowo więc nie wiem i nawet nie interesuję się tym jak to wygląda teraz. Ale jeszcze za czasów WotLKa, kiedy poświęcałem grze najwięcej czasu i dość intensywnie raidowałem, to w pierwszy dzień po wyjściu Ulduaru każdy w raidgrupie wiedział jak aktywować każdy hardmode i na czym on polega :D także nikt nie było zdziwiony, że nie dezaktywując wież na leviathanie boss był o
@mcqauy: pierwszy boss to akurat wielka zagadka nie byl i cos tam sie wiedzialo. Bylem wtedy w najlepszej polskiej gildii i najlepszej na serverze. Zrobilismy wszystkie hard mody, wiekszosc jako first kille
@Melt: Jeżeli już rozmawiamy o Ulduarze, to zrobiłem mały reserach i PTR testy były przeprowadzane (takie, które przeprowdzały zazwyczaj całe gildie z globala, w tym na przykład jedna z lepszych wtedy Ensidia) dla wszystkich bossów oprócz Yogg-Sarona i Algalona :) co znaczy że mechaniki (w tym hard mody) były znane już nawet na miesiąc przed premierą Ulduaru na globalu. Dlatego twój argument, że "przed wyjściem patcha informacje były zdawkowe" jest inwalidą
@mcqauy: To, ze wybrane gildie robily testy nie oznaczalo, ze w internecie bylo pelno materialow na temat bossa. Pamietam jak dzis, że nawet na wiki nie bylo zbyt duzo o bossie, niektore skille, ale czesto zle podane wartosci itd. Nie bylo doklanie opisane jak dziala jakis skill i jak mocno bije.