Wpis z mikrobloga

@vind: A prawda. Widocznie tylko ja jestem do tyłu z najnowszymi porażkami Łodzi. Trudno, co skisłem widząc to pierwszy raz to moje - zabierzcie swoje plusy gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Pooodi: Tag jest zaspamowany artystycznymi zdjęciami z Piotrkowskiej i lokalnymi (płatnymi?) trollami liżącymi się po jajkach nad tym jaka ta Łódź piękna i cywilizowana.
Jeśli uważasz że to za dużo to zgłoś za spam duplikatem zdjęcia, moim zdaniem tagowi przyda się przypomnienie o tym jak wygląda miasto poza odremontowanymi fragmentami także nie mam zamiaru usuwać. Zresztą, straciłbym aż 4 plusy - niektórzy nie dostają tyle w tydzień!
  • Odpowiedz
@skejna: nie rozumiesz, że jak coś jest od dwóch dni wrzucone już 8 razy, to znaczy że jest to przesada? Jeżeli tak się troszczysz o Łódź, to zajrzyj do tagu zanim coś tu wrzucisz.
  • Odpowiedz
@Pooodi: PS, rzuciłem okiem na twój profil i pierwsze co widzę to nawoływania do stalkingu 12 latki na youtubie w ramach ratowania jej dzieciństwa. Tak #!$%@?ąc od Łodzi - to jest chore i co gorsza, pewnie jeszcze dobrze się z tym czujesz.
  • Odpowiedz
@Pooodi: Nie wiem, może to była jakaś zarzutka albo #heheszki których nie ogarnąłem. Jeśli bylo na serio to w sumie narażasz się na proces od jej rodziców więc powinienem Ciebie zapytać - jaja sobie robisz, jesteś głupi, czy tylko udajesz ?
  • Odpowiedz
@Pooodi: Czyli nie zarzutka, której nie ogarnąłem ?
Jakby akcja się przyjęła wśród wykopków to paragrafów byłoby sporo. W tej chwili masz nawoływanie do stalkowania 12 latki - aby ani trochę nie czujesz że to może być przegięcie ?
  • Odpowiedz