Wpis z mikrobloga

Moje drogie i moi drodzy, nadszedł czas na finał Mister Mirko!

Tag zabawy: #mistermirko David Beckham vs Nikolaj Coster-Waldau
Drabinka: http://challonge.com/mistermirko

Przyjmę też propozycje kandydatów do kolejnej edycji w komentarzach/na priv. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zupazkasztana - Moje drogie i moi drodzy, nadszedł czas na finał Mister Mirko!

Tag...

źródło: comment_iRwJ5K6Bcedk6AcsSHPnR9rbrDOtgqI0.jpg

Pobierz

Kto ci się bardziej podoba?

  • David Beckham 52.1% (304)
  • Nikolaj Coster-Waldau 47.9% (279)

Oddanych głosów: 583

  • 71
@zupa_z_kasztana: Był kontrowersyjny, ale w drugą stronę - nakładanie takich restrykcji jest zupełnie bez sensu, ponieważ nie jesteś w stanie tego wyegzekwować: dlaczego jeden ma mieć zdjęcie sprzed 5 lat które jest korzystne a inny sprzed pół roku trochę mniej? Gdzie jest granica dezaktualizacji?
@Joz: wlasnie tez myslalam o Brando, a do tego Gregory'ego Pecka.
W sumie jednak zadane jest dobre pytanie - z jakiego okresu zycia powinny byc zdjecia, czy aktualne (co przy starszych aktorach czesto dyskwalifikuje tychze w porownaniu do mlodych), czy z rozkwitu urody (i wtedy wszyscy maja rowne szanse).

@zupa_z_kasztana: ja proponuje z puli polskich przystojniakow na przyklad Marcina Dorocinskiego.
agaja - @Joz: wlasnie tez myslalam o Brando, a do tego Gregory'ego Pecka.
W sumie je...

źródło: comment_Xg7bNGMae2NlxDoTRR6uyWb5SrBcVH1k.jpg

Pobierz
@agaja: @Joz: Pojawiła się propozycja zrobienia edycji ze zdjęciami aktorów w ich najlepszym okresie. Ja nie mam akurat chęci się tego podejmować, ale myślę, że to byłby fajny pomysł i może ktoś to zorganizuje.

W tej edycji opierałam się w przeważającej części na zdjęciach z dwóch ostatnich lat, ale jeśli np, aktora nie było już widać spod brody którą zapuścił lubiłam podrzucać coś trochę starszego. ;) Jako człowiek siłą rzeczy
Pojawiła się propozycja zrobienia edycji ze zdjęciami aktorów w ich najlepszym okresie

Jako człowiek siłą rzeczy jestem subiektywna


@zupa_z_kasztana: w sumie to jak tak mysle, to dla kazdej (i kazdego :P) z nas ten najlepszy orkes moze przypadac jednak na inny czas, wiec tez ciezko byloby to ocenic..