Wpis z mikrobloga

@anagaro: No tak myślałem, raz tak nawet zrobiłem - tyle że wtedy kupowałem chyba ze 4 butelki a nie 18 xD. No i zależy mi na tym by były w miarę czyste, czyli nie zapleśniałe bo takich mam pełno :P
@Fenol: może spróbuj jakiś pub, gdzie dosyć dużo piw w butelkach sprzedają - jak się dogadasz to pewnie oddadzą za darmo/za jakąś symboliczną kwotę, jak weźmiesz "świeże" to luzem je domyjesz wrzątkiem i szczotką, a później przed rozlewem jeszcze oxi i gitara.
No potrzebuje ich na teraz


@Fenol: Wczoraj był piątek, wystarczy że w mieście była jedna porządna impreza i komuś nie chciało się sprzątać i już masz. Zapytać nie zaszkodzi.
@Fenol: Jak urządzają cię butelki bezzwrotne to wpadnij do Piwiarni al. NMP 31 w weekend wieczorem a dostaniesz dużą ilość świeżych butelek po kraftach.
@admiro: A no tak, przecież piwiarnia jest a niekoniecznie mogą coś z tym zrobić xD PS. tak swoją drogą to uganiałem się po całej Częstochowie i wszędzie patrzyli na mnie jak na idiotę jak pytałem o butelki - dopiero na moim osiedlowym sklepie sprzedali mi puste butelki bez problemu :|