Wpis z mikrobloga

Szukam rzeczowych argumentów, które przekonałyby mnie do zakupu jednego z trzech niżej wymienionych motocykli. W sumie argumenty in minus też są mile widziane. Moto będzie używane do dojazdów do pracy. W dłuższej perspektywie do dłuższych wycieczek. Nie planuję jeździć z plecaczkiem. Mam ~190 cm wzrostu i z ciuchami z 90 kg wagi. Na Gladiusie wyglądam jak na psie... Pytanie co wybrać?

#motocykle
liet - Szukam rzeczowych argumentów, które przekonałyby mnie do zakupu jednego z trze...

źródło: comment_gOSqsW9nRTFSB05t7ADZEy66hV8c6rcK.jpg

Pobierz

Co wybrać na pierwsze poważne moto?

  • Kawasaki Versys 650 ABS, 2015+ 20.0% (7)
  • Honda NC750X ABS, 2016 28.6% (10)
  • Suzuki V-Strom ABS, 2016 51.4% (18)

Oddanych głosów: 35

  • 47
@Morf: Nie chcę automatu w motocyklu, choć jeżeli będzie opcja przejechania się tym to chętnie sprawdzę. Co do F700GS, to najbardziej mi się podoba, ale jest jeszcze droższy (mówię o golasie doposażonym w ABS i kontrolę trakcji).
@fotograf_warszawiak @11mariom: Wiem i ten patent zajebiście mi się podoba, zwłaszcza że do wersji z 2016 roku zmieści się mój kask :) Przemawia do mnie też niskie zużycie paliwa, ale rozczarowywuje moc, której może brakować w kolejnych latach użytkowania motocykla.
@liet Versys swietne moto. Ziomek już chwilę jezdzi i chwali. Wygodne siedzisko i fajnie wyglada. O Hondzie tez slyszalem pare dobrych slow ale uwazaj na regulator i pompe paliwa ;)
@urwis69: Póki co skłaniam się ku Versysowi, ale decyzję podejmę dopiero po jazdach próbnych. W Versysie beznadziejnie wygląda wskaźnik zmiany biegu. Jest też trochę krótki, ale poza tym wydaje się naprawdę spoko jak na moje potrzeby.
Nie chcę automatu w motocyklu, choć jeżeli będzie opcja przejechania się tym to chętnie sprawdzę.


Jak ma służyć przez 80% czasu do jazdy po mieście to jednak nad automatem bym się zastanowił, zwłaszcza, że bierzesz najnowszy model gdzie to działa już całkiem sensownie.

Co do F700GS, to najbardziej mi się podoba, ale jest jeszcze droższy (mówię o golasie doposażonym w ABS i kontrolę trakcji).


@liet: Pół roku temu miałem identyczny dylemat