Wpis z mikrobloga

Szanowne słuchacze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W związku z powrotem do radja #rwmfm postanowiłam uporządkować swoje tagi prezenterskie. Zdaję sobie sprawę z tego, że część z Was polega właśnie na tagach i nie korzysta z naszych spamlist (mimo to zapraszam do zapisywania się zawsze i wszędzie :D - wystaczy wybrać ulubione gatunki muzyczne i/lub prezenterów i kliknąć WYŚLIJ, zyskujecie pewność, że nie ominie Was interesująca audycja!), więc chciałabym, żeby była jasność co, jak i kiedy.

A zatem:
#niedzwiedzisko - tag dla wszystkich postów związanych z moją działalnością w radio
#folkowica - audycja z muzyką folkową w każdym wydaniu (folk "na czysto", folk rock, folk metal, muzyka elektroniczna z elementami folkowymi), gdzie każdy z Was może współtworzyć playlistę. Wystarczy, że przed graniem prześlecie mi przez wypokowe PW dwa utwory, których łączny czas trwania nie przekracza 10 minut bądź jeden utwór dłuższy (7-10 min.), opatrzone komentarzem czy pozdrowieniami, a ja zajmę się resztą () Tracklista z ostatniej #folkowica jest tutaj.
#misiaczej - audycje tematyczne (np. starocie o takie, piosenki z bębnami w tle o takie, piosenki o seksach o takie), playlista jest współtworzona ze słuchaczami (przez PW bądź panel pozdrowień) lub przygotowana odgórnie
#poranadobranoc - wieczorne łagodne granie na życzenie, playlista tworzona przez słuchaczy, ja ograniczam się do pierwszego/pierwszych dwóch i ostatniego utworu :) przykłady tutaj oraz tutaj.

Absolutnie wyłączam z użycia #gawrafm i #niedzwiedziowaniezkucowica, więc jeśli ktoś z Was wciąż pod nimi czatuje na audycje, to prosiłabym najśliczniej o przeorientowanie się na jedyne słuszne tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednocześnie informuję, że na antenie RWM FM będzie można mnie usłyszeć w każdy czwartek od godz. 20 (no chyba, że kosmici mnie porwą albo coś, ale wtedy Was z pokładu statku kosmicznego jakoś poinformuję ;)) do 21:30 bądź 22:00 w zależności od potrzeb.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do RADIA WOLNE MIRKO!

Halinka F. #pdk
ʕʔ
Pobierz niedzwiedzica - Szanowne słuchacze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W związku z powrotem do radja #rwm...
źródło: comment_C51dGpQLo9lSuyRZwVCH3O5cRp0m6HYm.jpg
  • 13