Wpis z mikrobloga

Czy wykopki grają w #enderal mod do #skyrim ? Ciekaw jestem jak rozwijacie swoje postacie. Ja jeszcze ciągle mam niewykorzystane moje memory points bo nie mogę się zdecydować co rozwijać ale najbardziej prawdopodobne jest, że pójdę w drzewka Blade Dancer (1h ) i Thaumaturge (Light + Mental) i do tego Heavy Armor. Do podjęcia decyzji brakuje mi tylko jakiegoś szerszego rozeznania w tym, jakie zaklęcia oferują te dwie szkoły magii.
#gry
  • 2
@vateras131: Idę w magię żywiołów (głównie w ścieżkę błyskawic) i podbijam sobie łucznictwo - brakuje mi chyba 1 memory pointa żeby mieć affinity class.

Poza tym machnąłem parę punktów w to drzewko z alchemią (bonusy do mikstur) i sinistrope (bo planowałem na początku mix elementar/sinistrope, ale zrezygnowałem na rzecz w/w łucznictwa).
@Nakimesis: ja rozdalem punkty tak, jak pisałem wyżej chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłem bo więcej używam zaklęć z elementalismu. Z light przydaje się armor i redukcja arcane fever o 15 procent na dzień. Może później będzie lepiej. A i bardzo fajny jest teleport z mental magic - częściowo rekompensuje brak szybkiej podróży.