Wpis z mikrobloga

Pierogi #!$%@? ruskie. Przecież to w ogóle nie jest jedzenie, przecież w tym nie ma w ogóle mięsa. Jakim trzeba być podczlowiekiem żeby jeść taki wege kit? Albo chleb? Kto wpadł na pomysł żeby w procesie produkcyjnym pominąć taka oczywistość jak #!$%@? MIĘSO? Ktoś zara powie że przecież na chleb to można szynkę położyć czy kielbaske. NA DUPE SE POŁÓŻ KIEŁBASKE PEDALE, A NIE NA JAKAS PAPKE ZBOŻOWO. PO TO MIĘSO JEST MIESEM ZEBY JE WCHLANIAC SAMO A NIE Z JAKIMS HOMOBAKŁAŻANEM ALBO PEDOKARTOFLAMI. Jak idziesz na kebaba to miej #!$%@? honor i nie bierz tych zniewiescialych sałatek PRZECIEZ NA TO SRA TO MIĘSO KTÓRE WLASNIE GOLI TURAS TYM SMIESZNYM NOŻEM
Kiedyś poszedłem do babci na sernik a tam rodzynki zamiast skwarkow NO MYSLALEM ZE MNIE #!$%@? STRZELI. ZAPOMNIJ ZE POJDE NA TWOJ POGRZEB STARA RURO
JESTES TYM CO JESZ JESTES MIESEM A NIE POMIDOREM
Hamburgery to też jest niezła jazda. To takie gowno dla kryptopedałów
O ALE BYM SOBIE ZJADŁ JAKIES WARZYWKA ALBO BUŁECZKE ALE NIE MOGE BO MNIE MATI I ŁUKI ZACZNO PODEJRZEWAĆ. ZJEM HAMBURGERA Z 100% KRUWKI NIE DOMYSLO SIE ŻEM LUBIE W DUPE A JA SOBIE PODJEM POMIDORKOW TROSZKIE
Placki ziemniaczane XDDDD WYMYSLILI SOBIE BO ORGANIZM SCHABOWEGO WE KRWI CHCE UZUPEŁNIĆ A PCHAJĄ W SIEBIE SZTUCZNY ZAMIENNIK. Tęskni się za mięskiem, co?
Ja jem tak:
Zamiast chleba biorę schabowego. Smaruje smalcem i kładę plasterek szynki. To smaruje cebulką ALE TYLKO SMARUJE przecież trawy nie jem, no bez jaj. Na to talarki z suchej krakoskiej. To posypuje z kolei tartym kurczakiem i polewam sosem z krwi i żółci bydlęcej. Na to kładę drugiego schabowego. Niebo w gębie.
Jak to mawiają Hiszpanie "carne con carne" hehe
Mój syn ma niedługo komunie, już załatwiłem z księdzem żeby zamiast wafla dał mu suszonej wołowiny. A jak mały był i Jowita chciała mu cyca dawać to kazałem słoniny natopić. Ludzie przecież nie trawią mleka głupia kobieto
#wege #wegetarianizm #logikawykopkow #pierogi
jos - Pierogi #!$%@? ruskie. Przecież to w ogóle nie jest jedzenie, przecież w tym ni...

źródło: comment_W8PxhowGP7ylSO2Wz3fTDgrZglWc0vRe.jpg

Pobierz
  • 6