Wpis z mikrobloga

Może ktoś zainteresowany jest tym jak wygląda praca w lesie, prawdziwi drwale etc. Zapraszam do pytań. Pracownik Lasów Państwowych z kilkuletnim stażem tutaj ;) odpowiadanie na pytania moze pozwoli mi wypełnić czas oczekiwania, którego jest czasami sporo w pracy podleśniczego. A czasami w ogóle, rzecz jasna.
#las #lasy #ama #lasypanstwowe #lp #drwal
  • 107
@TP-w-trzeciej-klasie i mogę podać konkretny przykład, żeby nie być gołosłownym. Wynikają z tego bardzo duże problemy. A co do zwierzyny leśnej na drogach - zarządcy dróg publicznych, gdzie występuje zwierzyna mogą odpowiadać, a Lasy Państwowe już nie?
@avvar: Czyli to nie jest droga lesna. Wczesniej pisałeś droga gminna - wiec gmina utrzymuje, wiwc mozna jeździć, chyba ze gmina zarządzi inaczej. Z tego co piszesz wyglada mi to na odcinek drogi prywatnej...
Owszem, LP mogloby odpowiadać za wiele rzeczy dodatkowo, ale po co? Nie jestesmy zarządem dróg, a, w skrócie, zarzadca lasów skarbu państwa. Nasze szlaki technologiczne, drogi wywozowe sluza dobrej organizacji pracy, wywozowi drewna. Zazwyczaj kiedy taka droga