Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niewiemjaktootagowac więc niech będzie #seks #podryw #zwiazki
Mówi się, że "Kto wybrzydza ten nie rucha". Zastanawiałem się ostatnio nad tym, czy rozmiar libido wpływa na to wybrzydzanie. Doszedłem do wniosku, że ludzie z wysokim libidem nie wybrzydzają zbyt wiele i "braliby" praktycznie co drugą kobietę. Za to z kolei osoby o niskim libido wybrzydzają więcej, co skutkuje tym że polują głównie na najpiękniejsze osobniczki.
Czy ktoś z was ma podobne poglądy na ten temat?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#niewiemjaktootagowac więc niech bę...

źródło: comment_2UdOVETn4hU0Kv1Dp6iNI8oNJcBrpkIa.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej ludzie z niskim libidem zwracają uwagę w ogóle na inne rzeczy typu charakter, czy jest mily/a, zabawny/a itd. Wygląd jest raczej mniej ważny dla nich bo i tak nie chcą uprawiać seksu - takie są moje odczucia. Z tym wysokim libidem to się zgodzę, że osoby zazwyczaj nie wybrzydzają, szczególnie mężczyźni. U kobiet sypianie z wieloma to raczej wyraz tego, że same są nieatrakcyjne i muszą jakoś zwabić więcej
@czerwonemaki: z mojego doświadczenia wynika, że tak - najładniejsze moje koleżanki mogły przebierać długo wśród partnerów (bez wchodzenia w seksualny związek), wybrały często bardzo dobre partie i się tego trzymają. Oczywiście nie chodzi tylko o wygląd - niektórzy ludzie z powodu niedowartościowania próbują zdobyć miłość, poczucie własnej właśnie za pomocą seksu. Ogólnie jest to kwestia bardziej skomplikowana - bo nawet przepiękna dziewczyna mogła wyrastać w domu gdzie nie było miłości, nikt