Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o kolorze bordowym? Słowo harcerki, że jak mam bardzo podobną bluzkę do tej na zdjęciu, w takim kolorze czerwonego wina to taki jeden facet się na mnie gapi. Właśnie najbardziej jak mam tę koszulkę i zwykłe dżinsy. Figurę mam podobną jak na zdjęciu. Ten kolor jakiś wyzywający jest czy co? Wytłumaczcie mi...bo się patrzy dziwnie. #heheszki #ubierajsiezwykopem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co sądzicie o kolorze bordowym? Sło...

źródło: comment_IbjVbgfeE1emyv3eHsefBgscUjyWPP5V.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podzielę się również swoimi spostrzeżeniami. Mam taką podobną spódniczkę jak załączona i także słowo daję, że coś musi być z tym kolorem bordowym/ czerwonym. Ostatnio jak miałam to na sobie i podążałam korytarzem do swojego pokoju pracy, z innego pokoju wyszło dwóch takich i już szło za mną. W momencie jak wychodzili to żywo rozmawiali, w chwili kiedy za mną szli to zamilkli po cichu wymieniając uwagi ( nie na
czerwonemaki - @AnonimoweMirkoWyznania: Podzielę się również swoimi spostrzeżeniami. ...

źródło: comment_g5nTmD0ykvX1wRXIiApFaLtdrrlmVjAs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz