Wpis z mikrobloga

#rozdajo prosto z #norwegia

Jutro wieczorem wylosuję przez mikrorandom osobę, której wyślę w połowie września (lub delikatnie później) opakowanie snusu (takie jak na zdjęciu).
Ciekawa alternatywa dla #papierosy #epapierosy itp.
Jeśli zwycięzca będzie nikotynofobem lub po prostu przedkłada uzależnienie od słodyczy nad uzależnienie od nikotyny, w grę wchodzi zamiana na symbol norweskich przysmaków, kvikk lunsj w ilości odpowiadającej ceną snusowi.

Korzystając z okazji, zachęcam do obserwowania mojego tagu #nordvegen gdzie zdarza mi się pisać- w zamyśle- ciekawe rzeczy o Norwegii.
bmbm - #rozdajo prosto z #norwegia

Jutro wieczorem wylosuję przez mikrorandom osob...

źródło: comment_e8WKKsOvfq13yjd7Z31COePKt81Ofpkx.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@bmbm: Zamówiłem to na próbę, beznikotynowe smakowało jakbym wziął torebkę herbaty, z nikotyną musiałem po 30 sekundach wypluć bo tak szczypało. Po co każde opakowanie ma taką pustą przegródkę w górnej części?
  • Odpowiedz
Koniec rozdajo, wygrał @Kris515

Napisz mi pw z adresem i informacją, czy chcesz snusa czy kłiklancze;)

http://gifowisko.pl/43961/mikrorandom (nie wiem, czy robię to dobrze)


@paramite: Ta "kieszonka" z góry jest do wkładania wykorzystanych w przypadku, kiedy nie ma w pobliżu kosza na śmieci. Ja używam do wsadzania na chwilę, kiedy chcę coś zjeść albo rozmawiam z kimś poważnie i nie chcę wyglądać jak pajac z wypchaną wargą. Po zjedzeniu/rozmowie wkładam ponownie.
Beznikotynowych
  • Odpowiedz