Wpis z mikrobloga

Mirki,

poranna porcja promocji z #banggood

LINK - #xiaomi #mi5 z rabatem -20% (także wersja ceramiczna) jest za 399,91$


LINK - wrzuciliśmy też na stronę listę produktów, które będą przecenione 8 i 9 września. Są to między innymi:
#kamerasportowa EKEN H9 za 35,99$
Xiaomi #redminote3pro Global Edition 3/32 za 178,99$
rower Xiaomi za 499,99$ (po tyle był też na snapach)
tablety #teclast i #chuwi
Xiaomi Mi Notebook Air za 569,99$
router Xiaomi Mi WifI 3 za 27,99$
opaska #miband2 za 29,99$
#powerbank Xiaomi 20000 mAh za 25,99$
do tego kilka #tvbox i wiele innych produktów/

Lista będzie nie bieżąco aktualizowana bo dziś mamy jeszcze dostać spis dronów i smartwatchy.


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
cebulaonline - Mirki,

poranna porcja promocji z #banggood

LINK - #xiaomi #mi5 z...

źródło: comment_esYAlKkV5UEkXiEjR7GO6O91AojQHd8b.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@smyl: też mi się wydaje drogo, gdyby nie te wszystkie dodatkowe opłaty to cena była by świetna, a tak jest raczej średnia. A co dopiero jak naliczą wyższe cło na zwykły rower i potem będziesz się męczyć żeby to odkręcić.
No cóż ten zakup stanowczo wymaga zastanowienia, jeszcze trzeba wziąć pod uwagę co z częściami zamiennymi w razie ewentualnej awarii ? Chyba łatwo o nie nie będzie.
  • Odpowiedz
@Wraniak: nie opłaca się, pasma lte B3 (1800MHz) oraz B8 (900MHz) nie są w Polsce używane, w europie tylko Czechy, Holandia, Słowenia i Szwecja używają pasma B8. B5 i B8 to tylko Azja i jedna sieć w USA.

Edit: Warto dla pasma B20!
  • Odpowiedz
@promil nie wprowadzaj ludzi w błąd, pasmo LTE1800 B3 jest jak najbardziej używane w Polsce np. przez sieć Orange i T-Mobile jako pasmo współdzielone - pierwsze LTE jakie te sieci oferowały właśnie są na tym paśmie. Aktualnie rozbudowa sieci LTE jest na pasmach LTE800 B20 (poza miastami) i LTE2600 B38 (centra największych miast)
  • Odpowiedz
@robibest: przecież dopisałem, że dla B20 warto.
Edit: właśnie zauważyłem drugi błąd w moim wcześniejszym wpisie. Miało być B5 a nie B3. "zwykły" note 3 obsługuje B3, nie obsługuje zaś B5 (w europie nie używane)
Edit2: reasumująć jedyna różnica dla Europejczyków to obsługa LTE B20. W Polsce dopiero uruchamiane są nadajnik w tej technologii i będą obejmowały głownie obszary pozamiejskie.
  • Odpowiedz
@Wraniak: @cebula_online: Z tym szarym RN3P to w opisie widzę ze brakuje kilku formatów audio-video. To tylko niedopatrzenie ze strony sklepu czy rzeczywiście brakuje (link by nie trzeba było szukać
http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Global-Edition-3GB-RAM-32GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1084287.html

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5_5-inch-3GB-RAM-32GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1030944.html

Ps. To porównanie to chyba chinski i intenational czy jest to tożsame z global editionhttp://www.kimovil.com/en/compare/xiaomi-redmi-note-3-pro,xiaomi-redmi-note-3-pro-international-3gb-32gb
  • Odpowiedz