Wpis z mikrobloga

Wszyscy #!$%@?ą jak to fapple wprowadza innowację bo rezygnują np. z jacka bo nowe cyfrowe itp. Otóż gwoli ścisłości fapple zerżnęli to rozwiązanie od Leeco bo byli kilka m-cy temu pierwsi na świecie. Także to chińskie Lecco wyznacza dzisiaj trendy i takie #!$%@? z fappla mogą jedynie #!$%@?ć pomysły. A i tak są daleko w tyle. Bateria nawet nie 2000mha buhahaha, ekean tylko full HD buhahahahaahah, brak fast charging buahha.. ITd itp. Nawet mi się nie chce pisać jakie te srajfony są #!$%@?!!!!

#apple #letv #leeco #bojowkaandroid #android
asddsa123 - Wszyscy #!$%@?ą jak to fapple wprowadza innowację bo rezygnują np. z jack...

źródło: comment_UWF2VUIpfAjaiuhkNoKRqAymh8nwScRb.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@asddsa123: Ta chinska firma placi Ci za reklame, bo raczej nikt normalny nie przejmuje sie zbytnio co kto uzywa do dzwonienia i zabawy.
Swoja droga czemu tylko urzytkownicy Androida maja bol dupy o Appla? Sam mialem Androidy, ale w pewnym momencie zycia znacznie bardziej zaczalem cenic sobie stabilnosc iphone'a tym bardziej ze w systemie nigdy nie lubielm grzebac i odpowiada mi stylistyka 5s, ot i tyle. komorki , serious business...
  • Odpowiedz
@asddsa123: Z tą baterią to szczególnie nieciekawie, mam kolegę z iPhone 6s i zawsze ma przy sobie ładowarkę, ogólnie bateria już my się zużyła, a nie chcę płacić za wymianę jej, bo to spory koszt. Telefon oczywiście jeszcze na gwarancji.
  • Odpowiedz
@cygan_pracujacy: miałem x500. kolor złoty okazał się rózowym, EUI niedorobione do granic możliwości, ale sprzedałem go po tym jak #!$%@?ł mi akcję ze po wyładowaniu prez dobre 30h nie reagował na ladowarke, a akurat bylem wtedy 300km od domu wiec zrozum mój #!$%@?. Nie, nie mówię, że to gówno - sam już nie kupiłbym innego telefonu niż sprawdzony chinol, bo się nie opłaca. Ale mówienie ze iP7 jest szajsem a LeEco
  • Odpowiedz
@asddsa123: LeTV ma taką samą obudowę jak 90% innych chińczyków w danym sezonie, nieśmiertelną baterię 3000 mah niezależnie od podzespołów przez co leci jak piorun do zera...
  • Odpowiedz
@andrzej-skowronski: Gdzie napisałem, ze Apple wyprodukował pierwszy telefon z dotykowym wyświetlaczem? Innowacją Apple, która stworzyła to, czym jest smartfon był według mojej tezy:

pomysł na rezygnację z fizycznej klawiatury i rysika, i cały system operacyjny obsługiwany palcami z multitouchem

Możliwe, że się mylę. Przyznam Ci rację, jeśli pokażesz mi:

1. Popularny telefon posiadający te cechy przed iPhonem.
lub
2. Współczesne smartfony w ścisłej czołówce popularności nie posiadające tych cech.
  • Odpowiedz