Wpis z mikrobloga

Wszyscy #!$%@?ą jak to fapple wprowadza innowację bo rezygnują np. z jacka bo nowe cyfrowe itp. Otóż gwoli ścisłości fapple zerżnęli to rozwiązanie od Leeco bo byli kilka m-cy temu pierwsi na świecie. Także to chińskie Lecco wyznacza dzisiaj trendy i takie #!$%@? z fappla mogą jedynie #!$%@?ć pomysły. A i tak są daleko w tyle. Bateria nawet nie 2000mha buhahaha, ekean tylko full HD buhahahahaahah, brak fast charging buahha.. ITd itp. Nawet mi się nie chce pisać jakie te srajfony są #!$%@?!!!!

#apple #letv #leeco #bojowkaandroid #android
asddsa123 - Wszyscy #!$%@?ą jak to fapple wprowadza innowację bo rezygnują np. z jack...

źródło: comment_UWF2VUIpfAjaiuhkNoKRqAymh8nwScRb.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@asddsa123: Co ciekawe jakas tam odmiana "fast charging" jest w iPhonach przynajmniej od 6. Wystarczy podlaczyc go do MacBooka lub ladowarki od iPada. Laduje sie wtedy pradem 2A (zamiast 1A na zwyklej ladowarce) i choc nie jest to tak szybkie jak QuickCharge Qualcomma, ale jednak znacznie skraca czas ladowania.

Fun fact: Moj poprzedni iPhone 6 Plus trzyma zdecydowanie dluzej na baterii od Galaxy S7 ktorego mam teraz.
  • Odpowiedz
@ozzi91: Przeciez napisalem ze jest to cos podobnego. Fakt jest taki ze mozesz kupic ladowarke ktora laduje szybciej. I w sumie na 2A ladowarce czas ladowania jest bardzo spoko - okolo 1,5h (w porownaniu do prawie 3h na tej z pudelka). A to ze Apple jest jakie jest i nie da 2A ladowarki w pudelku to inny temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cichy202: konkluzja jest prosta-iphone ma słabsze podzespoły bo system jest bardziej zoptymalizowany, słabsze podzespoły=mniejsze zużycie baterii, mniejsze zużycie baterii=mniejsza bateria, mniejsza bateria=szybsze ładowanie

Osobiście uważam, że brak minijacka to idiotyzm bo tak jak ktoś pisał nie podładujesz telefonu jak będziesz chciał słuchać muzyki. A słuchawki bezprzewodowe? Cena z kosmosu względem przewodowych i gorsza jakość
  • Odpowiedz
@ozzi91: Mimo ze od dawna uzywam bezprzewodowych Sennheiserow Urbanite (nie powiedzialbym ze sa to slabe sluchawki albo ze jakosc jest #!$%@?) i w sumie gniazda jack w telefonie nie uzywam to czasem sie jednak przydaje zeby puscic muzyke chociazby na imprezie. Przede wszystkim to nikomu to nie przeszkadza, wiec po co je likwidowac?
  • Odpowiedz
@cichy202: wydaje mi się, że w cenie tych słuchawek na kabel kupiłbyś coś lepszego :p Ale ja się nie znam, może już w górnym pułapie jakość produktów przewodowych i bezprzewodowych się wyrównuje, ja więcej niż 100zł za słuchawki nigdy nie dałem :p

Co do ostatniego to prawda :)
  • Odpowiedz
@cichy202: i jeszcze jedno: Wg mnie najlepszą zaletą iphona jest to, że z czasem naprawdę minimalnie traci na wartości. Androidów wychodzi za dużo i zdażą się telefony co się opłaca kupić (głównie chińczyki) i co w miarę trzymają cenę ale to nie to. Telefon za 600zł po dwóch latach nie nadaje się do użytku a iphone już tak
  • Odpowiedz
@ozzi91: Przedewszystkim na pewnym poziomie cenowym jakosc jest na tyle dobra ze pewne roznice nie maja znaczenia. Nie oszukujmy sie, jadac rowerem czy autobusem i tak nie bedziesz mial idealnego odsluchu. A komfort braku kabla szczegolnie jak masz sporo ciuchow na sobie jest wazny. Moje Senki bez problemu trzymaja 20-25h na jednym ladowaniu, co w praktyce oznacza ladowanie co 3-4 dni w moim przypadku.

I dodatkowo ze wzgledu na zawod uzywam
  • Odpowiedz
@asddsa123: Ale wiesz, że pojemność baterii nie jest decydującym czynnikiem, długości trzymania baterii ?
Rozdzielczość pow FHD też dla mnie jest bez sensu. Bo lepiej wcale nie wygląda - a bardziej obciąża telefon, przez co zostaje Ci mniej mocy obliczeniowej na korzystanie no i bateria szybciej się rozładowuje.
Nie mam nic przeciwko wysokiej rozdzielczości, (skoro ktoś chce) pod warunkiem, że można ją zmniejszyć. W note7 można sobie ustawić 3 rozdzielczości 720,
  • Odpowiedz
Fun fact: Moj poprzedni iPhone 6 Plus trzyma zdecydowanie dluzej na baterii od Galaxy S7 ktorego mam teraz.


@cichy202: Tu bylo moje najwieksze zaskoczenie, majac Samsunga i iPhona, przez noc Samsung spada mi o 20-30%, iPhone o max 5%, przy czym mam na obu to samo konto, sprawdzanie maila itp. wlaczone.
  • Odpowiedz
@asddsa123: jest różnica między wprowadzeniem nowego standardu przez ogromną firmę jaką jest Apple, a wprowadzeniem czegoś przez firmę, której produkty kupują 4 osoby, w tym właściciel i jego żona. Ja ocenę tego posunięcia Apple zostawiam na później. Czas zweryfikuje te decyzję.
  • Odpowiedz
@asddsa123: nie chodziło mi o to żeby kogokolwiek obrazić. Cały czas monopol na światowym rynku, jeśli chodzi o "innowacje" mają największe firmy (np. Apple czy Samsung). Oczywiście, że wcześniej takie rozwiązania mogły mieć inne firmy, np. tak jak w tym przypadku było z LeEco. Nie jest moim celem umniejszanie zasług, czy sprzedaży firmom takim jak ta, ale prawda jest taka, że oczy całego sektora mobilnego są zwrócone zazwyczaj ku gigantom, którzy
  • Odpowiedz