Wpis z mikrobloga

Elo, czym w miarę szybko i tanio dojadę z Warszawy do okolic Kielc? Przez ostatnie lata wracałem do domu tylko na święta pociągami PKP ( #skarzysko ). Teraz w związku z problemami pewnej natury będę musiał aż do połowy listopada jeździć w każdą środę wieczorem, ewentualnie czwartek, właśnie do Kielc. W zasadzie pytane brzmi czy istnieje jeszcze coś poza #polskibus co zatrzymuje się w mniejszych wioskach. Jechałem nim parę razy ale komfort podróży jest bardzo wątpliwy, ten ścisk :<
#warszawa #kielce #studbaza #kiciochpyta
  • 8
@KZMeskoSK__kcnzKK: Poza Polskim Busem to na tej trasie jeździ tez Muszkieter,ale cenowo się nie orientuję. Blablacar się teraz nie opłaca,ale zawsze możesz na FB poszukać jakiejś grupy ,,Trasa Kielce-Warszawa",albo Kielce w Warszawie itp. i się z kimś zabrać:) ja Polskim Busem jeżdżę i jestem bardzo zadowolona,bo i komfortowo ,i tanio wychodzi.
@KZMeskoSK__kcnzKK Co do muszkietera jezeli bedziesz jezdzil w tygodniu to zwykle z ~tygodniowym wyprzedzeniem trafiaja sie bilety w promocyjnych cenach( ciezko trafic ten za 1zl ale sa tez za 8, 12 czy 22). Co do komfortu to bywa roznie. Zalezy jaki bus jest akurat podstawiany choc w tygodnuu raczej jezdzi sie calkiem wygodnie, gorzej w weekendy bo czesto sa wtedy pelne autobusy. Ale ogolnie to polecam