Wpis z mikrobloga

Takie pytanko mam wspolwykopowicze drodzy! ;>
Moze ktos kojarzy.. jakiś juz dłuższy czas temu (a z rok, albo dwa juz nawet..) ktoś chyba wrzucał zadania, które pozwalają ocenić, na ile zna sie obsługę worda/excela.
Nie mogę tego nihuhu wyszukać - kojarzy może ktos coś?
Tam były pliki i dużo zadań do wykonania...
Ewentualnie może ktoś jest w posiadaniu czegoś podobnego? :)

#kiciochpyta #office #word #excel moze troche tez i: #korposwiat #komputery ?
  • 10
@Micky: nie znalazłam chyba nic wtedy:p
Ale hmm..poszukaj sobie może o dokumentach podrzednych, korespondencji seryjnej, makrach, automatycznej numeracji obiektów i modyfikowaniu stylu wszystkich podpisów jednoczesnie, recenzji, sledzeniu zmian i porownywaniu dokumentoe,wyszukiwaniu zaawansowanym może..
.To z takich bardziej zaawansowanych rzeczy mi się kojarzy, ale nie wiem w sumie, na jakim poziomie teraz jesteś...
Cześć tych rzeczy miałam na teście, czesx na szkoleniu z zaawansowanego worda, części używam w pracy z dokumentami. Nie
@agaja: No właśnie jestem na etapie, że muszę się przygotować do testu na rozmowie, a nie wiem czym word potrafi zaskoczyć. Dzięki w każdym razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Micky: no tego się domyslilam :D bardziej chodziło mi o to, że ciężko mi coś napisac, bo nie wiem, co masz opanpwane. Dla jednych to, co wyżej pisalam to pestka, a spotkalam się w pracy z programistami, dla których problemem było wstawienie podpisu pod obrazkiem w tworzonej na potrzeby produktu dokumentacji ;)
@agaja: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podstawy (max. korespondencję seryjną kiedyś ogarniałem). Dowiedziałem się, że jednym z pytań ma być wyszukanie słów z danym formatowaniem i zamiana na inne formatowanie + podanie ilości zmian.

To taki mniej więcej poziom.