Wpis z mikrobloga

Miruny, pytanie do was: czy byłoby zainteresowanie #ama z byłym chuliganem jednej z ważniejszych grup kibicowskich w Polsce? Z pytaniami na poziomie myślę, że mogłoby być interesująco. Robię wstępny rekonesans czy jest sens coś takiego ustawiać. Uprzedzam, że mówiąc chuligan nie mam na myśli stadionowego Seby z pierwszej łapanki.

Chyba, że już było coś takiego? #mirkohooligans
  • 102
robiłem kiedyś ama z ziomkiem od nas.

To nie ma totalnie sensu na wykopie.

Pytania w stylu czmeu jesteś sebą, dlaczego handlujesz narkotykami, dlaczego JP ale jak ukradna auto to idziecie na policje i tego typu.

Mówię ci odpuść. Wykop to słabe miejsce na takie rzeczy.


@Polska5Ever: Większość AMA powinno być organizowane inaczej. Osoba/osoby za nie odpowiedzialna powinna przejrzeć wszystkie pytania dzień wcześniej i wybrać najciekawsze zachowujące poziom. Potem autor podczas
@cham_i_bezczel: Ale to nie jest opinia tylko fakt. Trzeba być półmózgiem, albo jednym z nich żeby myśleć inaczej. Te najgorsze dno parę dni temu rozkręciło choćby piękną akcję z kiermaszem z Poznaniu. Wybacz że nie podzielamy twoich opinii na temat chuliganki, ale dnem to prędzej ciebie bym nazwał.
@Mikka: Super. Dalej nic nie rozumiesz? Coś mnie uwiera w tyłku, grzebię i coś wyciągam...a tam twoja opinia. Kim ty w ogóle jesteś żeby się tobą przejmować? Zwykły piwniczak. W realnym życiu nic nie znaczycie, więc wasze zdanie nikogo nie obchodzi, bo to nic nie zmieni. Jaki jest więc powód że zapragnąłeś się tym podzielić tutaj z nami? Wróć lepiej do komentarzy na onecie, a nie zaśmiecasz wątek.
z byłym chuliganem jednej z ważniejszych grup kibicowskich w Polsce


@do_ob: chuligan i grupa kibicowska - wybierz jedno.
Mieliśmy kolejną próbkę performensów chuligańskich na meczu Legii z Borussią, przez to najprawdopodobniej będą puste trybuny z Realem, jak nie lepiej. Zakała społeczeństwa podpinająca swoją "działalność" pod sport i kluby. Niestety jest grupa, która ma wciąż wpływy vide Misiek, który sobie założył siłkę w budynku TS Wisła w Krakowie.
@Polska5Ever: "robiłem kiedyś ama z ziomkiem od nas.
To nie ma totalnie sensu na wykopie.
Pytania w stylu czmeu jesteś sebą, dlaczego handlujesz narkotykami, dlaczego JP ale jak ukradna auto to idziecie na policje i tego typu.
Mówię ci odpuść. Wykop to słabe miejsce na takie rzeczy."
I co? Uważasz, że te pytania były nie na miejscu? To może liczyłeś, że ktoś bedzie tych świrów chwalił i podziwiał? Czy kiedys ktoś
@do_ob I widzisz ile #!$%@? jest na wykopie? Przeczytaj kilka powyższych komentarzy. Niestety ten portal jest przejęty przez takich podludzi i dlatego Twój pomysł nie ma sensu. Ale ciekawy jestem, z jakiej ekipy ten gość?