Wpis z mikrobloga

Za wiele nie było do tej pory mówione na łamach mirko pod tagami #gry i #moba na temat gry #paragon od Epic Games twórcy #unreala jako że kupiłem nową kartę graficzną i dostałem od #nvidia kod na 150USD na pierdoły w tej grze to postanowiłem sprawdzić co to za produkcja, i po odpaleniu jej powiem tylko jedno. wizualnie, ta gra jest absolutnie majstersztykiem.
Gra powiela wiele znanych pomysłów i mechanik znanych z #leagueoflegeds #hots czy #smite ale to wszystko jest połączeniem najlepszych cech tych produkcji, opakowanie w grafikę nextgenową z prawdziwego zdarzenia i nadania temu absolutnie świetnych widowiskowych efektów, engine Unreal4 wręcz łapie cie z ekranu za poliki i wykręca je jak małemu bobasowi gdy widzisz po raz kolejny kaskade wspaniałych efektów świetlnych.
Dla tych którzy nie próbowali, polecam sprawdzić... mechanika na początku może wydać się nieco skomplikowana ale wszystko idzie łatwo opanować.
Oczywiście gra nie jest tak mocną marką na razie jak #overwatch ktory ma podobną mechanikę ale twórcy z EPIC robią wszystko by finalny produkt spelnil oczekiwania graczy.
Gra jest F2P więc każdy może sciągnąć by zapoznać się z grą.
Screeny z gry dla otuchy, nie, to nie rendery, to screeny prosto z gry z trybu fotografii.

#polecam #gry #ps4 #pcmasterrace
A.....h - Za wiele nie było do tej pory mówione na łamach mirko pod tagami #gry i #mo...

źródło: comment_jDpfAcD4oA3SSDjtgEJibSIm5Gbxlafo.jpg

Pobierz
  • 6
@Colek: @xann: @Acrivec:
Jak ktoś grał w LoL'a to jest kilka postaci których mechanika jest niemal zerżnięta na poczet Paragona.
Ashe Q i E skopiowane, KOG-Maw także mimo że wersja paragonową bardziej lubie, buffy i kampy blue i red także skopiowane. mało innowacji ale w wymiarze TPP robi wrażenie.