Wpis z mikrobloga

Daje dychę (konto, paypal) lub klucz do #csgo* jak mi to ktoś to przerysuje, szerokość 15 cm.

Polecam excel i dodać na to kształty w wordzie, 20 minut pracy; grafika wektorowa, dlatego odradzam paint (musi się wpasować w tekst), oddać w pliku docx.

~edycja: oczywiście tylko pierwszemu, można zaklepać na PW, potrzebuje do 18:00-20:00.

#zlecenie #praca #sorryzatagi ale nie wiem jak tutaj freelancerkę się oznacza.
przemilcze - Daje dychę (konto, paypal) lub klucz do #csgo* jak mi to ktoś to przerys...

źródło: comment_1rtA6ZnXDqQngviSx55v6VbakfzWVosB.jpg

Pobierz
  • 6
@sorasill: największą trudnością jest tutaj czas potrzebny na przepisanie tego, tabelka 1 kliknięciem, 2 razy obrócić tekst do pionu, dodać strzałki w wordzie i tę przerywaną obwódkę, kropkę, blok tekstowy w miejscu, gdzie nie pasuje linia excela (litery A, B, C i od biedy podpisy na strzałkach). Jakbym nie pieprzył w tym wpisie, już bym to zrobił ;P
@typowa-zielonka: rysuje w excelu w tym czasie 5 innych rzeczy, gdyby nie to, już dawno bym to strzelił ;)
Jak ktoś ogarnia office'a i robi w nim na co dzień, to to tylko wygląda strasznie.

~~~~
Cena podbita do 15 zł, na razie 1 osoba się zgłosiła, jak się zwolni, dam znać.
@sorasill: gotowe, 25 minut pracy, ale się zaciąłem w jednym miejscu i przeskanowałem google, żeby umieć na przyszłość. 24 zł/h, chyba niezłe? Jako opcja żeby sobie dorobić do kieszonkowego to dziwie się, że nikt się nie znalazł, zwłaszcza, że jak idzie rozdajo na klucz, to 2k plusów, a jak robić, to nie ma komu.
@przemilcze no jak trzeba dorabiać do kieszonkowego to pewnie jakaś opcja jest, ale zrobiłeś sam więc ani nie zarobiles ani nie sraciles więc jest profit. Młodzież woli pograć niż zarobić czasem mnie to bardzo śmieszy jak mam jakiś spust zdjęć do oddania bo nie wyrabiam z obróbką i uczciwie płacę za 5 godzin solidnej pracy 200 PLN, to kręcą morda ze dużo roboty - A roboty jest wyliczone odpowiednio tylko doświadczenia brakuje.