Wpis z mikrobloga

a ja mam #!$%@?. wlaczam filmik, usmiecham sie, krotka konkluzja: na #!$%@? makijaz, ale ok co kto lubi, wylaczam filmik. totalnie bez spiny, bez podnoszenia cisnienia. zyjcie i dajcie zyc innym. czepiac i szkalowac to sie powinno troglodytow spod budki z piwem, darmozjadow, obecna polityke, 500 plus, a nie takie malo istotne sprawy.
  • Odpowiedz
@harnas_sv: ja bym na jego miejscu zablokował komentarze, nic nikomu złego nie robi a pewnie znajdą się ludzie którym przydadzą się takie filmiki, w sumie po ilości negatywnych komentarzy, patologii jaka tam jest i najbardziej plusowanych nie dziwie się że polacy za granicą mają opinie robaka który wypełznął spod kamienia i nikt nie chce mieć z nimi do czynienia
  • Odpowiedz
@harnas_sv: W sumie jego życie, nie ma co go za to atakować, czy hejtować. Sam content nie jest skierowany do 'nas', heteroseksualnych, więc nie wiem po #!$%@? tam w sumie włazicie wylewając przy okazji wiadro pomyj. Fajnie, że się akceptuje za to, jaki jest. Wielu 'męskim' mężczyznom tego brakuje, to widać po ulicach jak chodzą te smutne ryje, bo w życiu im nie wyszło. Rozejrzyjcie się po sobie, a potem się
  • Odpowiedz
@harnas_sv: fajnie by było gdyby taki makijaż był akceptowany przez społeczeństwo, mógłbym ukryć swój rumień i może wreszcie chętniej wychodziłbym z piwnicy bo teraz wstyd się pokazać z taką mordą
  • Odpowiedz
@DiabloFan Zasadniczo poziom zniewieścienia tego gościa wprawił mnie w lekkie zażenowanie, ale tacy "ładni" chłopcy mają w dzisiejszych czasach niezłe branie. Gość, o ile nie jest gejem, pewnie zalicza, więcej koleżanek z gimbazy niż przeciętny wykopek będzie miał dziewczyn przez całe życie :)
  • Odpowiedz
@harnas_sv: jak to obejrzałem to na początku wtf, bo na tym filmiku gość jest strasznie sztuczny i irytujący swoją manierą, ale na innych filmikach wydaje się spoko. Oczywiście, to nie jest kanał dla mnie, bo mnie to nie interesuje. Niech sobie nawet usta powiększy, nie wiem implanty do dupy wszczepi. To jest jego życie i niech robi z nim co chce, a wykopki mają ból dupy, bo jako mężczyzna się wyróżnia.
  • Odpowiedz
przynajmniej gosciu cos potrafi i moze zlapac robote jako makijazysta modelek/aktorek a wy co #!$%@?, nawet sie na 10m do takich nie zblizycie.

Gość, o ile nie jest gejem, pewnie zalicza, więcej koleżanek z gimbazy niż przeciętny wykopek


Bo tak jest. Widać we Włoszech. Tam pełno takich "lalusiów" którzy ruchają panny aż furczy.

@cropdd: jaką masz chorobę skóry?
  • Odpowiedz