Wpis z mikrobloga

  • 2694
Mireczki, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Czy ktoś z Was nie szuka może pracownika? Chcę pomóc w szukaniu pracy mojemu tacie. Jak wiadomo, dla osoby mającej więcej niż 55 lat znalezienie zatrudnienia jest nie lada wyzwaniem. Tata ma doświadczenie w pracy w magazynie, jako kierownik zmiany w hurtowni farmaceutycznej. Urodził się w 1959 roku. Niestety, w ostatnim czasie zupełnie się poddał... Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Chodzi głównie o okolice #warszawa. Najchętniej powiat Wołomin.
Wybaczie, ale trochę pospamuje tagami #praca #pracbaza
  • 119
  • Odpowiedz
@butterfly: @pietrek16:

Pracuję teraz na czas wakacji w hurtowni. Tak zwanym "paleciakiem" codziennie trzeba dowieść paletę ziemniaka, cebuli, kapusty - czasami też palety, tudzież skrzynie są spiętrowane na siebie. Ciężary ponad tonę. Jeśli dla Ciebie dźwiganie jednej zgrzewki cukru to wyzwanie, to naprawdę coś z Tobą nie tak. Już nie mówię o tym, jak składam zamówienie na paletę, gdzie sklep zamawia 60 skrzynek popularnej wysowianki. Kierowca to zabiera, jedzie do
S.....L - @butterfly: @pietrek16: 

Pracuję teraz na czas wakacji w hurtowni. Tak z...

źródło: comment_BtgrPT8VgZMloQiXC5d4tMoAm3IVg9Ud.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SquashPL: nie twierdzę, że nie. Po prostu pracuje na sklepie, gdzie wszystko noszę ręcznie, bo jest tak mały, że paleta euro mi się nie zmieści w alejce, więc jak słyszę tego typu farmazony, że się nie dźwiga to mi się podnosi ciśnienie.
  • Odpowiedz
i. Tak zwanym "paleciakiem" codziennie trzeba dowieść paletę ziemniaka, cebuli, kapusty - czasami też palety, tudzież skrzynie są spiętrowane na siebie. Ciężary ponad tonę.


@SquashPL: Oh boziu, ten już zaczął polaczkową licytację kto bardziej #!$%@? jak czarnuch - oczywiście nie zapominając o motywach walki płci, bo przecież na wykopie trzeba tym księżniczkom z Erasmusa dowalić, co by se nie pomyślały.
  • Odpowiedz
@pietrek16:
@butterfly:

Napisałeś, że w sklepie się nie dźwiga. Jak ktoś Ci podał dowód, że się dźwiga to piszesz jej, żeby zmieniła pracę.
???????????????????
Logika. A dźwigać się dźwiga. Krata piwa nie jest lekka a nie zawsze szorowanie po podłodze jest możliwe (jak pracowałam to były takie kafelki na podłodze, że i tak trzeba było podnosić, bo się zaczepialo)

Gratuluję, że Ci sie powodzi i sie nie przedzwigasz w pracy,
  • Odpowiedz
@Limonkova: Dlatego napisalam, ze gratuluje, ze tak Ci sie udalo :)
Jaki ton? To juz za granicą mily, bezkonfliktowy, ale ze swoim zdaniem, ton jest juz zly? Troszke przykre.
  • Odpowiedz